رویا تیموریان: هنرمند و ورزشکار برای حرفه ای شدن نیاز به تمرین دارند

تهران - کاپیتان تیم والیبال زنان هنرمند گفت: مقوله ورزش و هنر شباهت هایی زیادی با هم دارند و ترکیب این دو می تواند نتایج مثبتی در تحقق اهداف اجتماعی و بشر دوستانه داشته باشد.

ˈرویا تیموریان ˈ روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ورزشکاران و هنرمندان برای موفقیت و حرفه ای شدن نیاز به تمرین و کسب تجربه دارند ، گفت:دستاورد تلاش هر دو گروه مورد توجه جامعه است و تلفیق تلاش این دو در مسیر کارهای خیرخواهانه می تواند الگویی موثر برای مردم و بویژه جوانان باشد.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال هنرمندان قرار است برای نخستین بار در راستای اهداف انسان دوستانه روز جمعه -چهارم شهریور- مقابل تیم ملی والیبال زنان کشورمان به میدان برود .
عواید این دیدار که بلیت های آن با قیمت دو هزار تومان قابل تهیه است و تاکنون 700 برگ آن نیز به فروش رسیده است ، برای دختران زندانی و کودکان بی سرپرست هزینه خواهد شد.
این بازیگر سینما و تلویزیون ادامه داد: در زمان جوانی و نوجوانی در باشگاه پاس در رشته های شنا ، بدمینتون ، دوچرخه سواری ، واتر پلو ، هندبال و بویژه والیبال تمرین کرده ام و البته برای حضور در این دیدار نیز تاکنون یک هفته تمرین داشته ام .
ˈمنصوره افشار ˈ معاون ورزشی باشگاه هنرمندان با اشاره به سابقه 10 ساله افتتاح باشگاه هنرمندان گفت: تیم های ورزشی هنرمندان در بخش مردان تاکنون 416 بازی در رشته های مختلف برگزار کرده است و با بازی روز پنجشنبه مردان هنرمند این رقم به 417 بازی خواهد رسید .
وی ادامه داد: اگر چه فعالیت ورزشی زنان هنرمند با تاخیر زیادی از تاسیس این باشگاه آغاز می شود اما با برنامه ریزیهای انجام شده، امیدوارم در زمانی کوتاه در رشته های بسکتبال ، هندبال و فوتبال فعالیت مان را گسترش دهیم .
افشار در ادامه به فعالیت یکماهه تیم فوتسال زنان هنرمند با مربیگری نیلوفر اردلان کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان ، اشاره کرد و هدف از برگزاری مسابقات ورزشی تیم هنرمندان در رشته های مختلف را ،الگو سازی توام با ایجاد فضایی پرنشاط برای جوانان و امکانی برای جمع آوری کمک های خیرخواهانه و ترویج یک امر اخلاقی و اسلامی در جامعه دانست .
معاون ورزشی باشگاه هنرمندان در ادامه به برنامه ریزی این باشگاه برای برگزاری بازیهای آسیایی هنرمندان اشاره کرد و گفت: در حال رایزنی با وزارت خانه ها و سازمانهای ذیربط هستیم تا این مسابقات را در پنج رشته فوتبال ، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و اسکواش اواخر سال جاری یا اوایل سال 91 برگزار کنیم .
وی از اعلام آمادگی هنرمندان و بازیگران 22 کشور برای حضور در این مسابقات ورزشی خبر داد و افزود: باشگاه با همکاری هنرمندان و مسوولان ورزشی تلاش خواهد کرد تا این رقابتها به بهترین شکل اجرا شود .
ˈمهری خرازی ˈ سرمربی تیم والیبال هنرمندان نیز با قدردانی از مسوولان فدراسیون والیبال و باشگاه هنرمندان در ارایه امکانات ورزشی به زنان هنرمندان گفت: به باور من تیم زنان هنرمند شجاعت زیادی از خود نشان داده است که در نخستین دیدار به مصاف تیم ملی می رود ، تیمی که به یقین از آمادگی بالایی برخورد است .
وی داشتن صفای درونی و قلبی پاک و انسان دوستانه هنرمندان را انگیزه اصلی برای حضور در این دیدار عنوان کرد و افزود: تلاش خواهیم کرد بازی خوب و قابل قبولی مقابل تیم ملی به نمایش بگذاریم به گونه ای که رضایت تماشاچیان تامین شود.
ˈلیلا محمدیان ˈ نایب رییس فدراسیون والیبال نیز در این نشست به آمادگی خوب تیم ملی زنان اشاره کرد و گفت: تیم از شش ماه گذشته در اردوی آمادگی حضور دارد و هفته گذشته چند بازی تدارکاتی برگزار کرده است .
1828

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال