فریاد آزادی قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم فلسطین در شیراز طنین انداز شد

شیراز-در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم شیراز با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد آزادی قدس شریف و حمایت از مظلومان فلسطینی را سردادند.

به گزارش ایرنا مراسم راهمپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور از ساعت 10 و 30 دقیقه روز جمعه با تجمع مردم همیشه در صحنه شهر شیراز درچهار راه پانزده خرداد شروع شد.
شرکت کنندگان در مراسم روز جهانی قدس با در دست داشتن پلاکاردهایی مزین به جملات بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس و سر دادن شعارهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا راهپیمایی این روز را آغاز کردند.
مسیر راهپیمایی روز قدس در شیراز از چهارراه پانزده خرداد، به سمت خیابان لطفعلی خان زند ، چهارراه مشیر ، خیابان پیروزی ، بولوار شهید آیت الله دستغیب و مصلای نماز جمعه در نظر گرفته شده بود.
در این مسیرها اقشار مختلف مردم از کودک و نوجوان گرفته تا افراد میانسال و کهنسال با در دست داشتن پرچم های زرد رنگ حزب الله، پرچم سه رنگ ایران اسلامی و به آتش کشیدن پرچم اسراییل غاصب حمایت خود را از مردم مظلوم و رنج کشیده فلسطین به نمایش گذاشتند.
در پایان راهپیمایی روز قدس و تجمع مردم در مسیرهای منتهی به مصلای نماز جمعه شیراز قطعنامه این روز قرائت شد.ک/2
7380

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال