تربیت معلم آزادگان شهرستان نیر به دانشگاه فرهنگیان ارتقا می یابد

نیر ، اردبیل - رئیس مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش وپرورش گفت : با تصویب اساسنامه دانشگاه فرهنگیان در شورای انقلاب فرهنگی ،تربیت معلم آزادگان نیر به دانشگاه فرهنگیان تبدیل می شود .

اسدالله اسدی گرمارودی روز دوشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تربیت معلم آزادگان نیردر محل مسجد جامع این شهرستان ضمن ابراز رضایت از امکانات و محل ساختمان تربیت معلم آزادگان افزود: در صورت تصویب اساسنامه دانشگاه فرهنگیان در شورای انقلاب فرهنگی ، تا پایان مهر ماه امسال تربیت معلم آزادگان نیر به دانشگاه فرهنگیان تبدیل خواهد شد.
وی بیان کرد : با تبدیل این مرکز به دانشگاه فرهنگیان رشته های دانشگاهی مختلف در مقطح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه دایر خواهد شد .
وی با بیان اینکه باید در باره معلمان خود سرمایه گذاری بیشتری کنیم هدف از ایجاد چنین دانشگاهی را ارتقای سطح علمی معلمان عنوان کرد وگفت :هرچه قدر علم و دانش معلمان بالاتر باشد قطعا دانش آموزان باسواد و مفیدی را برای جامعه تعلیم خواهد داد.
اسدی در ادامه به رویکرد تربیت معلم ها اشاره کرد ه و گفت :رویکرد امسال مراکز تربیت معلم در کشور رویکردی دینی خواهد بود .
حجه الاسلام میکائیل مقدسی امام جمعه و سید حمید عباداللهی فرماندار این شهرستان نیر در سخنانی با اعلام اینکه در سطح استان اردبیل تربیت معلم نیر دومین مرکز می باشد افزودند : تربیت معلم آزادگان نیر فقط در رشته کاردانی فعالیت می کند و سطح آن باید تا مقطع کارشناسی و بالاتر ارتقا یابد .
7116/530

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال