برنامه های روز سپاهان اعلام شد

اصفهان - باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با صدور اطلاعیه ای، برنامه های روز دوم آبان ماه که در تقویم فرهنگی ورزشی کشور به عنوان روز ˈسپاهانˈ نامگذاری شده است را اعلام کرد.

به گزارش ایرنا و به نقل از سایت باشگاه سپاهان اصفهان، در این اطلاعیه که امروز (یکشنبه) صادر شد، آمده است: دوم آبان ماه، روزی ماندگار در تاریخ باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان است زیرا در این روز تیم فوتبال این باشگاه به جام باشگاه های جهان راه یافت و در کنار تیم های بزرگ فوتبال جهان همچون ˈآ.ث میلانˈ ایتالیا، ˈبوکاجونیورزˈ آرژانتین، ˈپاچوکایˈ مکزیک، ˈوایتاکرزیونایتدˈ نیوزیلند،ˈساحلˈ تونس و ˈاوراواردزˈ ژاپن به رقابت پرداخت.
در ادامه این اطلاعیه آمده است: این حضور موجب شد تا زردهای ایران (تیم فوتبال سپاهان اصفهان) اولین و تنها نماینده ایران در این مسابقه های بین المللی در تاریخ فوتبال میهن عزیزمان لقب گیرند.
بر این اساس، دو سال قبل هیات مدیره باشگاه این روز را به نام سپاهان و آغاز هفته ای برای این مهم نامگذاری کرد و در نامه های جداگانه به سازمان تربیت بدنی و سایر نهادهای ذیصلاح آن اعلام کرد که با استقبال مواجه شد و در تقویم ورزشی و در بین خانواده بزرگ فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، روز دوم آبان ماه به عنوان روز سپاهان نامگذاری شد.
باشگاه سپاهان اصفهان در اطلاعیه خود افزوده است: این باشگاه ضمن سپاس و قدردانی از همه هواداران، مسوولان، تلاشگران، مدیران و دست اندرکاران سابق و فعلی سپاهان و شرکت فولاد مبارکه و اصحاب عزیز رسانه که با حمایت ها و تلاش های بی وقفه آنان، موزه افتخارات کم نظیری برای این باشگاه کهن رقم خورده امیدوار است تا به بهانه این روز و هفته، همه سپاهانی ها برای تکرار افتخارات بین المللی بار دیگر هم پیمان شوند و فصل جدیدی از موفقیت و سرافرازی را رقم زنند.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با گرامیداشت این ایام، برنامه های نکوداشت هفته سپاهان را که از روز دوم آبان ماه آغاز می شود و تا روز 8 آبان ماه ادامه می یابد را به شرح ذیل اعلام کرد:
- برگزاری برنامه های شبانگاهی در محل سپاهان شاپ (فروشگاه بزرگ باشگاه) واقع در ارگ جهان نمای اصفهان با حضور ورزشکاران سپاهان
- اعلام فراخوان برگزاری جشنواره وبلاگ نویسان حامی سپاهان
- آغاز فراخوان برگزاری جشنواره ترانه های سپاهانی
- فروش و پخش فیلم مستند سفرنامه ژاپن مستند جام باشگاه های جهان در سال 2007
- حضور بازیکنان تیم فوتبال در مدارس شهر اصفهان و برپایی جنگ های شادی
- برگزاری ویژه برنامه ˈیار سپاهانیˈ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان در دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و ملوان بندرانزلی
7132/1042
1589

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال