جام جهانی والیبال 2011 - ژاپن؛

آرژانتین هم مقابل قدرت والیبال ایران زانو زد

تهران - تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران در پنجمین مسابقه در جام جهانی والیبال 2011 چهارمین پیروزی خود را مقابل تیم قدرتمند آرژانتین کسب کرد.

به گزارش روز جمعه ایرنا، دیدار دو تیم ایران و آرژانتین از ساعت 5:30 صبح امروز در سالن مرکزی شهرداری اوساکا آغاز شد و با نتیجه سه بر دو به سود تیم کشورمان به پایان رسید.
در این بازی تیم ملی کشورمان با ترکیب اولیه پوریا فیاضی، امیر حسینی، علی حسین، علیرضا نادی، حمزه زرینی، محمد موسوی و مهدی بازارگرد به میدان رفت.
در ست نخست این مسابقه سرویس های خوب بازیکنان آرژانتین، دریافت توپ را در تیم ایران دچار مشکل کرد و با وجود عملکرد خوب بازیکنان کشورمان در امتیازات پایانی، در نهایت این ست با نتیجه 25 بر 15 به سود آرژانتین رقم خورد.
اما در ست دوم روند بازی تغییر کرد و والیبالیست های ایران از همان آغاز این ست با درخشش پوریا فیاضی از حریف خود فاصله گرفتند تا در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی برسند.
در ست سوم اشتباهات بازیکنان کشورمان در میانه های این ست، باعث به وجود آمدن اختلاف پنج امتیازی میان دو تیم شد و با وجود عملکرد بسیار خوب آنها در اواخر ست، آرژانتین موفق شد با نتیجه 26 بر 24 به پیروزی برسد.
در ست چهارم بازهم بازیکنان ایران بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند که در این میان عملکرد حمزه زرینی و امیر غفور بیش از دیگران به چشم آمد.
ست سرنوشت ساز پنجم هم با بازی نزدیک دو تیم دنبال شد اما در نهایت این تیم ایران بود که با نتیجه 15 بر 12 به پیروزی رسید تا دو امتیاز این مسابقه به ایران و یک امتیاز به آرژانتین برسد.
با این دو امتیاز تیم ایران که به عنوان شگفتی ساز جام جهانی والیبال مطرح شده است با 9 امتیاز به رده چهارم جدول ردبندی صعود کرد.
2024/ 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال