برگزیدگان هشتمین جشنواره فن آفرینی شیخ بهایی معرفی شدند

اصفهان- برگزیدگان هشتمین جشنواره ملی ˈفن آفرینی شیخ بهاییˈ شامگاه شنبه در اصفهان معرفی و تقدیر شدند.

به گزارش ایرنا، در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی برگزیدگان در بخش های فن آفرینان نوپا، فن آفرینان در حال رشد، فن آفرینان رشد یافته، فن آفرینی در حوزه علوم انسانی و تداوم فن آفرینی، طراحان کسب و کار، سرمایه گذاران کارآفرین و بخش خصوصی جایزه پیروز در بخش فن آفرینان معرفی شدند.
بر اساس این گزارش، در بخش فن آفرینان نوپا، ˈفرشید سهیلیˈ در زمینه ˈپوشش چند منظوره خوراکی برای کاهش ضایعات محصولات کشاورزیˈ رتبه اول، ˈصفورا سادات موسوی پورˈ در زمینه ˈسیستم های تک هواکشت و کاربردهای مختلف آن جهت تکثیر محصولات استراتژیکˈ رتبه دوم و ˈحمید امیر معینیˈ در زمینه ˈتولید و صادرات نرم افزار در حوزه گوشی های هوشمند و تبلتهاˈ رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش فن آفرینان در حال رشد، ˈاشرف حاج حسینی باباییˈ در زمینه ˈتولید تونیک گیاهی تقویت و رویش موˈ از استان قزوین رتبه اول، ˈعباس عسگری ساریˈ در زمینه ˈطراحی و پیاده سازی سامانه بومی صیاف با موضوع کشف تقلب در جریان داده ای انبوهˈ از استان تهران رتبه دوم و ˈمهدی اسکروچیˈ در زمینه ˈتولید تجهیزات آزمایشگاهی و پژوهشی مهندسی نفتˈ از استان فارس رتبه سوم را از آن خود کردند.
در بخش فن آفرینان رشد یافته هم ˈناصر محمد پور دونیقیˈ در زمینه ˈتولید آنتی توکسین های بوتولینوم مونووالان A، B، E و تری والان ABEˈ از استان تهران رتبه اول، ˈمحمد علی چمنیانˈ در زمینه ˈسیستم یکپارچه تغذیه نیروˈ از استان خراسان رضوی رتبه دوم و ˈعبدالرضا محمدپورˈ در زمینه ˈساخت ماشین آلات تولید لوله و ارایه تکنولوژی GRPˈ از استان فارس رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش فن آفرینی در حوزه علوم انسانی، ˈمازیار محمدی نژادˈ در زمینه تولید انبوه مجموعه های پویا نمایی سه بعدی رایانه ای بصورت خط تولیدیˈ از استان فارس لوح تقدیری دریافت کرد.
در بخش تداوم فن آفرینی، طهماسب داوودی در زمینه مدیریت انرژی ساختمان از استان تهران، علی نظر صالح نیا در زمینه تولید محصولات دارویی گیاهی دانش محور با بهره وری بالا از استان فارس و مجید تباشیری اصفهانی در زمینه طراحی فرمولاسیون و تولید رزین های پلی استر اشباع جامد برای رنگهای پودری ترافیک از استان اصفهان لوح تقدیری دریافت کردند.
در بخش طراحان کسب و کار هم ˈسید حمید زرکش اصفهانیˈ در زمینه ˈتولید آنتی بادی مونوکلونال علیه مولکول CD4 انسانیˈ از استان اصفهان، ˈمحمد باقر زروج شعبانی در زمینه سیستم سریع و هوشمند بالا آورنده اجسام مغروق دریاییˈ از استان مازندران و ˈعلیرضا قنبریˈ در زمینه ˈاستخراج مس به روش متالوژی از استان کرمانشاهˈ تندیس زرین را از آن خود کردند.
همچنین در این بخش، ˈسینا شادرامˈ در زمینه ˈتولید اسید هیدروفلوریدریک مایع و خالص از خاک فلورین ایرانˈ از استان کرمانشاه، ˈمهناز برمشوریˈ در زمینه ˈبارورسازی درخت خرماˈ از استان فارس، ˈمجتبی سعادت پورˈ در زمینه ˈفیلتر هوای پلیمریˈ از استان اصفهان و ˈمهدی عشقی مرادˈ در زمینه ˈتولید پودر و خمیر آلومینیوم به عنوان عامل حباب زا در بتنهای سبکˈ از استان تهران لوح زرین دریافت کردند.
ˈاصغر معنویˈ بعنوان سرمایه گذار حقیقی و ˈحامد ساجدیˈ در واحد سرمایه گذاری خطرپذیر لوح زرین در بخش سرمایه گذاران کارآفرین دریافت کردند.
بر اساس این گزارش، ˈحجت بنکدارˈ از استان اصفهان در زمینه ˈسیستم مانیتورینگ و کنترل مخازنˈ در بخش جایزه پیروز در بخش فن آفرینان تندیس و لوح زرین را از آن خود کرد.
به گزارش ایرنا، هشتمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی شامگاه شنبه 23 اردیبهشت ماه جاری بعد از سه روز برگزاری در اصفهان به کار خود پایان داد.
پ/7140/1011 ** 1574

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال