مدیرعامل شرکت لجور اراک: تولید ملی نیازمند تحول در بهره وری و فناوری است

اراک- مدیرعامل شرکت لجور اراک گفت: برای شکوفایی تولید ملی باید در بهره وری، اشتغال و فناوری تحول ایجاد کرد.

ˈحسن مهدی نیاˈ روز چهارشنبه با حضور در ایرنا و گفت و گو با رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی افزود: شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی فرصت بسیار مناسبی برای تلاش سازنده در پویایی و بالندگی بیشتر اقتصادی کشور است.
وی ادامه داد: نام گذاری امسال با عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از سوی مقام معظم رهبری با هدف توجه و کوشش همگانی برای تحقق این مهم است.
مدیرعامل شرکت لجور اراک اظهار کرد: نیروی انسانی کارآمد و متخصص، سرمایه مهم دیگر تولید است که باید با آموزش کیفیت تولیدات را بیش از پیش افزایش داد.
مهدی نیا ادامه داد: رسانه های جمعی به ویژه خبرگزاری رسمی کشور با اطلاع رسانی شفاف از مشکلات و توانمندی های صنایع می توانند به پویایی واحدهای صنعتی و فعالیت بیشتر بخش بازرگانی آن کمک کنند.
مدیرعامل شرکت لجور اراک با تشریح وضعیت صنعتی استان مرکزی بیان کرد: تعداد زیاد واحدهای صنعتی در این استان، در کشور بی نظیر است و این مهم موجب شده که تا به عنوان نگین صنعت در ایران خودنمایی کند.
مهدی نیا اضافه کرد: با توجه به ویژگی صنعتی استان مرکزی، این استان باید به پایگاه علمی و فنی در حوزه صنعت کشور تبدیل شود.
وی توضیح داد: بالا بودن وجدان کاری کارکنان عاملی برای تسریع در روند تولید، رشد بهره وری، کاهش ضایعات و در نتیجه موجب پایین آمدن قیمت تمام شده محصولات می شود.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی نیز گفت: کمک به تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی از اولویت های مهم و راهبردی ایرنا است.
ˈشاهین فرشادˈ افزود: ایرنا به عنوان خبرگزاری رسمی و با بهره مندی از دفاتر خارج از کشور و ترجمه همزمان اخبار به 9 زبان زنده دنیا می تواند در معرفی کالاهای ایرانی و بازاریابی بخش صنعت را یاری کند.
وی بیان کرد: با توجه به تعداد زیاد واحدهای تولیدی و صنعتی در استان مرکزی باید با همگرایی و همسویی برای معرفی توانمندی صنایع این استان به کشور و منطقه بیشتر تلاش کرد.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی اضافه کرد: رشد بخش صنعتی موجب شکوفایی و حرکت سایر حوزه ها می شود که باید این مهم در استان بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
فرشاد خاطر نشان کرد: پوشش و انعکاس فعالیت ها، توانمندی ها و ظرفیت های بالای اقتصادی و صنعتی استان مرکزی به صورت جدی و حرفه ای در بازاریابی و افزایش صادرات نقش بسزایی دارد.
وی ادامه داد: بیان دستاوردهای مهم و راهبردی صنعت و اقتصاد کشور، زمینه افزایش تولیدات داخلی و اشتغالزایی را بیش از پیش فراهم می کند.
رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان مرکزی اضافه کرد: این خبرگزاری نقش بسزایی در معرفی تولیدات کشور به دنیا دارد که باید از این ظرفیت، بخش صنعت و اقتصاد بیشتر استفاده کند.
شرکت لجور اراک در ساخت بالابرهای مختلف، خودروهای سبک سه چرخ و پمپ های هیدرولیکی فعالیت دارد.
8148/507

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال