انقلاب جوانان قطری ضد نظام حاکم بر این کشور

تهران - پایگاه خبری مصریˈالفجرˈنوشت که اخیرا درسایت فیس بوک صفحه ای به نامˈصفحه رسمی انقلاب قطرˈراه اندازی شده که درآن ویدیوهایی مربوط به درگیری نیروهای امنیتی قطر وگروهی ازجوانان درمناطق و شهرهای مختلف این کشور وازجمله دوحه،الشحاینه والوکرة در تاریخ 17آوریل منتشر شده است .

به گزارش ایرنا ، در این صفحه ، علت درگیری مردم با نیروهای امنیتی ، حضور مردم در خیابان ها برای حمایت از کودتای گارد شاهنشاهی امیر قطر علیه امیر این کشور اعلام شده است .
گفتنی است در این ویدیوها ، گروهی از جوانان مشاهده می شوند که به سوی نیروهای امنیتی کوکتل مولوتف و سنگ پرتاب می کنند و در مقابل ، نیروهای امنیتی نیز به سوی آنان گاز اشک آور یا گلوله های هوایی شلیک می کنند .
شبکه ˈ روسیا الیوم ˈ روز دوشنبه خبری مبنی بر تلاش برای کودتای نظامی ضد امیر قطر توسط گارد شاهنشاهی این کشور منتشر کرد و اعلام نمود که در این روز ، درگیری های سختی در اطراف کاخ امیر قطر روی داده و سرلشکر ˈ حمد بن علی العطیه ˈ فرمانده ستاد ارتش از دستورهای مقامات بالا سر پیچی کرده و قصد کودتا داشته و در نتیجه آشوب هایی در میان یگان های مختلف ارتش به وجود آمده است .
مترجمام ** 2041 ** 1575

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال