تور بازدید از جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک راه اندازی می شود

تهران - مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس اعلام کرد که این شرکت قصد دارد در آینده نزدیک، تور بازدید از جزایر ایرانی خلیج فارس از جمله ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک را برگزار کند.

ˈجمشید حمزه زادهˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: این جزایر بخشی از سرزمین های جمهوری اسلامی ایران محسوب می شوند و در نظر داریم که برای گردشگران جزیره کیش، تورهای دریایی سفر به این جزایر را برگزار کنیم.
وی تاکید کرد: به همین منظور، این شرکت به تازگی کشتی های کروز را برای حمل مسافر و بار خریداری کرده است.
حمزه زاده ظرفیت این کشتی ها را 172 مسافر عنوان کرد و گفت: کشتی ها حتی در بدترین شرایط دریایی قادر به حرکت در دریا هستند.
وی ادامه داد: تاکنون دو کشتی کروز به این شرکت تحویل داده شده و قرار است کشتی سوم در آینده نزدیک تحویل داده شود.
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هتل های پارس به رویکرد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به توسعه گردشگری دریایی اشاره کرد و گفت: جزایر ابوموسی، تنب بزرگ و کوچک و هندیجان از جمله مقاصد این تور گردشگری دریایی خواهند بود.
حمزه زاده با بیان آنکه بسیاری از شرکت های نفتی داخلی خواهان استفاده از کشتی های کروز هستند، افزود: این شرکت قصد دارد تور دریایی را برای مسافران خود که به مقصد کیش مسافرت می کنند، راه اندازی کند.
وی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران جزایر متعددی در خلیج فارس دارد که برای بسیاری از ایرانیان ناشناخته باقی مانده و برپایی این تورهای گردشگری می تواند ضمن تحکیم وحدت ملی، سبب آشنایی مردم با فرهنگ ها و اقوام مختلفی شود که در این جزایر ساکن هستند.
فراهنگ ** 2025 ** 1071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال