نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی کاشان گشایش یافت

کاشان - ایرنا - نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی کاشان با عنوان 'جشنواره زن و بعثت انقلاب' روز دوشنبه با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان این شهرستان گشایش یافت.

مسوول امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: انواع غذاهای روستایی محلی، ترشیجات، عرقیات گیاهی، صنایع دستی، انواع گل و تاج های کریستال که جزو تولیدات زنان روستایی این شهرستان می باشد، به نمایش گذاشته شده است.
نرجس قربانیان افزود: غرفه هایی از این نمایشگاه نیز به قالی بافی، عروسک های تزیینی، گلیم بافی، تزیین سفره های یلدا، میواه آرایی و سبزی آرایی، بافت انواع زیرانداز، نمد دوزی، چرم دوزی و شمع های تزیینی اختصاص دارد.
وی همچنین ماکت های چوبی، پخت انواع نان های محلی، کیک و شیرینی های خانگی، خوراکی های روز مانند باسلوق و پاستیل، کشت انواع تراریوم، ویراریوم و گیاهان درون شیشه ای، معرق کاری روز کاشی، پرورش بلدرچین و مرغ خانگی را از دیگر محصولات عرضه شده در این نمایشگاه عنوان کرد.
به گفته مسوول امور بانوان و خانواده فرمانداری کاشان، نمایشگاه توانمندی های زنان روستایی این شهرستان با 30 غرفه تا 15 اسفندماه در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان کاشان برای بازدید عموم دایر است.
6136/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال