مشارکت اصفهانی ها در جشن چهل سالگی انقلاب بی نظیر بود

اصفهان- ایرنا- سرود ایران این مرز پرگوهر در هوای دلپذیر 22 بهمن در نصف جهان، طنین انداز شد و مردم شهیدپرور و غیور اصفهان جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی کشورشان را در میدان امام (ره) جشن گرفتند.

به گزارش ایرنا، امروز زن و مرد و پیر و جوان و کودک آمدند، آمدند تا متحدانه حمایت خود از مام وطن را به رخ معاندان انقلاب اسلامی بکشانند.
اینجا دیار نصف جهان مردم یکی هستند، ایرانی، ایرانی مسلمان، ایرانی مسلمان غیور. کودکان و نوجوانانی که اکنون فرزندان همان کودکان سال های انقلاب هستند با چه شور و شعفی دستان پدران و مادرانشان را گرفته و راهی جشن چهل سالگی انقلاب شدند.
دختران نوجوان با چادرهای مشکی بر سر که تجلی اسلام ناب محمدی است و مادران با فرزندان خود وارد میدان امام شدند، مردان با سینه های ستبر چنان گام در راه راهپیمایی یکم الله 22 بهمن گذاشتند و فریاد می زدند ما آماده دفاع از خاک میهن و جان و ناموس هموطنان و جهاد و شهادتیم.
همه پرچم سه رنگ ایران با آن درخشش الله در میانه اش را در دست داشتند و عده ای آن را بر صورت های خود نقش بسته اند، گویی ایران با پوست و گوشتشان یکی است.
کودک شیرخواره هم آمده است، همان که آینده کشورش را خواهد ساخت، به همان شکل که اجدادش پای کشورشان ایستادند.
پیرمرد خمیده از سختی های زمانه هم امروز را به شوق انقلاب و چهل سالگی آن پا بر زانو نهاده و یا علی گفته و خرامان خرامان وارد میدان شد تا فرزندان انقلاب را همراهی کند.
ورزشکاران، دانشجویان، اصناف، روحانیون، جانبازان، توانخواهان، نظامیان، امدادگران، کارمندان، کارگران، همه و همه آمدند.
آری، چهل سال گذشت از آن روزهایی که مردم به پشتوانه رهبری فرزانه، در برابر باطل ایستادند و خود برای سرنوشت خود تصمیم گرفتند.
امروز هم همان ها آمدند، بیشمار ، هم خودشان آمدند و هم فرزندان و نوادگان خود را به همراه آوردند.
امروز دست های به هم پیوسته و زنجیر شده مردم ایران پیرامون میهن حلقه شد و در هوای دلپذیر 22 بهمن سرود ایران این مرز پرگوهر در نصف جهان، طنین انداز شده است.
امروز همشهریان اصفهانی ادامه راه شهیدان انقلاب و دوران دفاع مقدس را پیش گرفتند و محکم و استوار به سمت صبح امید انقلاب قدم برداشتند.
آمدند گفتند پای عهدمان هستیم، چهل سال که سهل است، چهل هزار سال هم باشد ما از وطن و انقلاب اسلامی خویش دست نمی کشیم.
خوب که نظاره می کنی میبینی همه با عشق آمده اند، عشقی وصف نشدنی، لبخند شادی بر لبان هموطنانم را خوب میبینم که قلب هایشان چه لطیف و مهربان است.
آنان فارغ از همه مشکلات و دغدغه های روزمره، برای حمایت از نظام و کشورشان آمدند.
برخی گردشگران خارجی هم برای سنجش معیار خلوص ملت و ارادت آنها به وطنشان آمده بودند و با حیرت و شگفت زدگی شکوه حماسه ملی را نظاره می کردند.
امروز جشن شکرانه انقلاب چهل ساله چه شکوهمندانه برگزار شد و ملت ایران از آزمونی دیگر سر فراز بیرون آمدند.
7135/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال