خواب آمریکایی ها در ایران هرگز تعبیر نخواهد شد

اصفهان – ایرنا – مدیر کل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اصفهان با اشاره به شعارها و برنامه های دولت آمریکا مبنی بر اینکه انقلاب اسلامی چهل سالگی خود را نخواهد دید،گفت:خواب های دولتمردان آمریکا برای ایران هرگز تعبیر نخواهد شد.

سردار مجتبی شیروانیان روز دوشنبه در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با ایرنا افزود :مردم ایران پایبند آرمانهای امام و رهبری و انقلاب هستند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی امروز به دنیا این پیام را داد که همچنان در مسیر پشتیبانی نظام جمهوری اسلامی گام بر می دارند.
وی تصریح کرد : مردم ایران یک بار دیگر همچون سال های گذشته با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن ثابت کردند که پیرو واقعی رهبری، ولایت فقیه و آرمان های امام(ره) و شهدا هستند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس اصفهان اظهارداشت: ملت مسلمان ایران اهل شعار نیستند بلکه دفاع از ولایت و رهبری و انقلاب را در عمل نشان می دهند.
وی تصریح کرد: مردم ایران ثابت کردند همانطور که در دوران انقلاب و دفاع مقدس از نظام و ولایت با جان و دل دفاع کردند، امروز هم به رغم وجود مشکلات مادی و اقتصادی در همه صحنه های دفاع از نظام حاضرند.
شیروانیان ادامه داد : تحریم ها، فشارهای اقتصادی غرب علیه ایران راه به جایی نمی برد و دولتمردان آمریکایی باید واقع بین باشند و بر اساس واقعیت ها برنامه ریزی کنند.
وی تصریح کرد: تا زمانی که کشور از این مردم ولایتمدار و پشتوانه های قوی برخوردار است، دشمنان در برابر ایران راه به جایی نخواهند برد و به بن بست خواهند رسید.
راهپیمایی یوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر کشور در شهر اصفهان نیز با حضور پر شور و حماسی قشرهای مردم و مسوولان از مسیرهای هشتگانه در مرکز استان به سمت میدان امام خمینی (ره) برگزار شد.
/6026/7150

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال