مسابقه های سوپر لیگ والیبال نوجوانان کشور در کاشان آغاز شد

کاشان - ایرنا - مسابقه های سوپرلیگ والیبال نوجوانان کشور شنبه شب با میزبانی سالن ورزشی جهان پهلوان تختی در کاشان آغاز شد.

مسئول روابط عمومی هیات والیبال کاشان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: بر اساس قرعه کشی انجام شده این رقابت ها در 2 گروه 6 و هفت تیمی برگزار خواهد شد که در گروه نخست تیم های پیکان، شهرداری ورامین، خاتم اردکان، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و پیام خراسان در سالن ورزشی شکرریز رقابت می کنند.
اصغر دقیق افزود: تیم های سایپا تهران، عقاب نیروی هوایی، شهرداری بندر گنبد، کاله مازندران، شهروند اراک، دورنای ارومیه و فولاد سیرجان نیز در سالن ورزشی تختی با هم به رقابت می پردارند.
وی گفت: پیکان تهران در نخستین دیدار این دوره از رقابت ها با نتیجه 3 بر 2 شهرداری ارومیه را شکست داد و پیام خراسان 3 بر 1 مقابل شهرداری ورامین به پیروزی رسید.
مسئول روابط عمومی هیات والیبال کاشان اضافه کرد: همچنین تیم های کاله ما‌زندران، شهرداری گنبد و شهرداری تبریز در دیدارهای شب نخست به ترتیب در سه ست فولاد ایرانیان، شهروند اراک، عقاب نهاجا و خاتم اردکان را شکست دادند.
به گزارش ایرنا، 13 تیم با 243 ورزشکار در مسابقه های سوپر لیگ والیبال نوجوانان کشور به مدت یک هفته با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
6136/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال