5 متهم مرتبط با شهادت مامور ناجا در اصفهان دستگیر شدند

اصفهان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان گفت: پنج متهمی که با شهید کردن یک مامور نیروی انتظامی در این شهر، قصد فراری دادن دو متهم مواد مخدر را داشتند، دستگیر شدند.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی دادستانی کل کشور روز شنبه به نقل از علی اصفهانی اعلام کرد: صبح چهارشنبه هفته گذشته، پلیس مواد مخدر 2 نفر را به اتهام حمل و نگهداری مواد مخدر و روانگردان، دستگیر و به بازداشتگاه منتقل کرد.
وی افزود: بعد از ظهر آن روز، ماموران پلیس، این 2 نفر را برای تفهیم اتهام به دادسرا اعزام و قاضی کشیک برای آنها قرار تامین صادر کرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز اصفهان اضافه کرد: زمانی که ماموران قصد تحویل این افراد به زندان شهر را داشتند، یک گروه سه نفره در مقابل زندان و به قصد فراری دادن متهمان با اسلحه به ماموران نیروی انتظامی تیراندازی کردند که در جریان آن، ستوان یکم محمود رفیعی به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی ادامه داد: این افراد که صورت خود را پوشانده بودند، پس از تیراندازی، به همراه 2 متهم یاد شده و بوسیله یک دستگاه خودروی سمند از صحنه گریختند.
اصفهانی تصریح کرد: با صدور دستور قضایی، گروهی متشکل از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و جرائم جنایی آگاهی، به تعقیب و گریز متهمان اقدام کردند که با تلاش انجام شده هر پنج متهم پس از چند ساعت دستگیر شدند.
وی بیان کرد: در جریان این عملیات، افرادی که با همکاری متهمان، به مخفی کردن ادله جرم و اموال سرقت رفته اقدام کرده بودند نیز دستگیر شدند.
6027/2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال