پیکر شهید نیروی انتظامی در اصفهان تشییع شد

اصفهان - ایرنا - پیکر محمود رفیعی میاندشتی شهید نیروی انتظامی روز جمعه پس از نماز عبادی سیاسی جمعه در کلانشهر اصفهان تشییع و در گلستان شهدای این شهر خاکسپاری شد.

به گزارش ایرنا، پس از اقامه نماز جمعه این هفته در مصلای امام خمینی (ره) اصفهان، نماز میت بر پیکر این شهید نیروی انتظامی از سوی حجت الاسلام و المسلمین محمد تقی رهبر و با حضور سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور اقامه شد.
پس از آن، آیین تشییع پیکر این شهید از مصلای اصفهان به سمت گلستان شهدا با حضور مسوولان، نیروی انتظامی و مردم برگزار شد.
شهید رفیعی از افسران پلیس مبارزه با مواد مخدر چهارشنبه 16 آبان امسال در درگیری با باند سوداگران مرگ در اصفهان به شهادت رسید.
فرمانده نیروی انتظامی اصفهان اعلام کرد که ماموران پلیس استان در ۲ عملیات مجزا و همزمان موفق شدند ۱۴نفر از سوداگران مرگ و عاملان به شهادت رساندن افسر پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان را دستگیر کنند.
سردار مهدی معصوم بیگی افزود: در ادامه طرح های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر با سوداگران مرگ، چهارشنبه شب گذشته چندین طرح عملیاتی در استان اجرا شد که ستوان یکم 'محمود رفیعی' در درگیری مسلحانه با باند سوداگران مرگ جان خود را در راه امنیت فدا کرد.
وی خاطرنشان کرد : از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 21 تن مواد مخدر در استان اصفهان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 40 درصد افزایش داشته است.
نیروی انتظامی تاکنون چهار هزار شهید در راه مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچیان موادمخدر تقدیم کشور کرده است.
3011/6026/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال