برگزاری نمایشگاه های اصفهان به بخش خصوصی واگذار می شود

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت : برگزاری رویدادهای نمایشگاهی از سال آتی دراین استان به بخش بخش خصوصی واگذار می شود.

به گزارش ایرنا، علی یارمحمدیان روز شنبه در نشست خبری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام(اتوماسیون اداری، کامپیوتر، مخابرات و استارت آپ) افزود: طرح واگذاری برگزاری نمایشگاه ها به بخش خصوص و بسترسازی مناسب برای آن از سال آینده در این شرکت اجرایی می شود.
وی با اشاره به بستر سازی و خدمات رسانی برای برگزاری نمایشگاه ها افزود: مراکز نمایشگاهی بستر و فضا را آماده می کنند و سپس در اختیار مجریان برای برگزاری قرار می دهند.
یارمحمدیان بیان کرد: در کلان شهرهای تهران، شیراز و تبریز مراکز نمایشگاهی در حال بستر سازی و تحقیق و توسعه در خصوص برگزاری نمایشگاه ها هستند از این رو مجریان فضا را از مراکز نمایشگاهی در اختیار گرفته و اقدام به برگزاری آن می کنند.
وی خاطرنشان کرد: هم اینک در اصفهان بستر سازی و برگزاری نمایشگاه ها برعهده شرکت نمایشگاه هاست از این رو در نظرداریم سال آینده این 2 واحد را از هم تفکیک کرده و برگزاری را به بخش خصوصی واگذار کنیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام افزود: یکی از دلایل برتری این نمایشگاه ، تداوم و حضور شرکت های معتبر در بخش فناوری اطلاعات است.
وی ادامه داد: کیفیت حضور شرکت ها در نمایشگاه اتوکام و رویدادهای جانبی باعث تقویت علمی و جایگاهی این نمایشگاه درکشور شده است.
رئیس نظام صنفی رایانه ای اصفهان نیز در این نشست گفت: با توجه به اینکه سال جاری حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است شعار نمایشگاه اتوکام هم توسعه اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی است.
محمد اطرج افزود: تمام دنیا برای مقابله و مشکل زایی برای اقتصاد ایران بسیج شده اند و تنها راه برون رفت از این وضع اتکا به توان ایرانی است از این رو شعار توسعه اقتصاد دیجیتال با توان ایرانی را برای این نمایشگاه برگزیدیم.
وی نمایشگاه اتوکام را بزرگترین رویداد و برون داد حوزه فناوری اطلاعات استان اصفهان دانست.
جعفر مطلب زاده مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان اصفهان نیز مهمترین رویکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را اقتصاد دیجیتال و تحول دیجیتال دانست و گفت: زیر ساخت هایی که در کشور در حال آماده سازی است و پهنای باندی که در اختیار مردم قرارمی گیرد بر اساس این رویکرد ها خواهد بود.
وی ادامه داد: در اقتصاد دیجیتال وزارت ارتباطات سعی بر حمایت از کسب و کارهای نوپا به ویژه استارت آپ ها دارد، همچنین در تحول دیجیتال اقداماتی صورت گرفته که نتیجه این اتفاقات در زندگی روزمره مشهود خواهد بود و جلوه هایی همچون دولت الکترونیک و شفاف سازی از نتیجه این تحولات است.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام( کامپیوتر، اتوماسیون اداری، مخابرات و استارت آپ) 21 تا 25 آبان امسال در محل برگزاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برپا می شود.
9913/ 6022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال