اصفهان توان میزبانی رقابت های بین المللی تنیس روی میز را داراست

اصفهان - ایرنا - رئیس هیات تنیس روی میز استان اصفهان گفت: کلانشهر اصفهان از لحاظ دانش و چه از حیث زیرساخت ها، قابلیت و آمادگی برگزاری رقابت های بین المللی تنیس روی میز را دارد.

مهدی تکابی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دانش فنی و علم نیروهای اجرایی اصفهان شرایط مطلوبی دارد و خانه تنیس روی میز این شهر نیز از کفپوش مناسب، میزهای استاندارد، میزان نور و روشنایی بالا برخوردار است و با توجه به تجربه برگزاری چندین مسابقه و تور در بخش آقایان و بانوان قصد داریم مسابقات بین المللی را نیز در این شهر میزبانی کنیم.
وی ادامه داد: برای میزبانی مسابقات بین المللی تنیس روی میز با عنوان کاپ نقش جهان پیشنهاد داده ایم که در صورت ثبت این رقابت ها در رنکینگ جهانی فدراسیون، از اعتبار بالاتری برخوردار خواهد شد و مزایای زیادی برای تنیس روی میز کشورمان در پی خواهد داشت.
رئیس هیات تنیس روی میز استان اصفهان افزود: البته فدراسیون جهانی در صورتی برگزاری آن در ایران را می پذیرد که ما نیز برخی پروتکل ها و آیین نامه های متعدد مانند برپایی همزمان رقابت های زنان و مردان را بپذیریم.
تکابی همچنین درباره تور ایرانی تنیس روی میز بزرگداشت زنده یاد دکتر علی اکبری آرمند رئیس فقید این فدراسیون به میزبانی اصفهان نیز گفت: این رقابت ها 20 تا 23 شهریور با حضور 172 ورزشکار از 28 استان در خانه تنیس روی میز استان برگزار شد و امین احمدیان بازیکن تهرانی با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد و امیرحسین هدایی همشهری او نایب قهرمان شد.
وی اضافه کرد: افشین نوروزی و محمد علی روئین تن نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.
رئیس هیات تنیس روی میز استان اصفهان با تاکید بر اینکه استانداردهای خاص و فراتر از دیگر مسابقات این تور رعایت شد، گفت: سر داور آن دیدار محمود رهیده داور بین المللی و با تجربه کشور بود و پیمان حسنی رئیس کمیته مسابقات فدراسیون مدیریت مسابقات را بر عهده داشت.
تکابی با بیان اینکه 20 بازیکن از اصفهان در این دوره حضور داشتند، افزود : سجاد حسینی از اصفهان پس از آنکه با قرعه بد روبه روی قهرمان مسابقات قرار گرفت و حذف شد به همراه حامد باشباوی از خوزستان رده سوم رقابت های دو نفره را کسب کرد.
وی با اشاره به بازی خوب محمد فرقدانی از اصفهان برابر یک حریف تهرانی، گفت : بی اخلاقی حریف فرقدانی و اعتراض های مکرر او باعث باخت بازیکن ما شد که این موضوع در قالب یک شکایت به فدراسیون اعلام شد، زیرا معتقدیم اخلاق نخستین پلکان در ورزش است.
ت / 6020/ 6022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال