تهیه کننده فیلم 'وای آمپول': فیلم کودک نباید خاک بخورد

اصفهان – ایرنا – تهیه کننده فیلم 'وای آمپول' گفت: فیلم کودک و نوجوان نباید پس از تولید خاک بخورد بلکه باید آنقدر جذابیت داشته باشد که اکران شود.

به گزارش ایرنا، داریوش بابائیان روز سه شنبه در نشست خبری این فیلم در سینما چهارباغ اصفهان افزود: فیلم 'وای آمپول' در مهر سالجاری اکران می شود و بطور قطع جزو آن دسته از فیلم هایی نیست که پس از ساخته شدن خاک بخورد.
وی خاطرنشان کرد: این فیلم بدون حمایت دولتی و بنیاد فارابی تولید شده است.
بابائیان ادامه داد: برای تهیه برخی موقعیت های این فیلم، باشگاه های ذوب آهن و فولاد مبارکه اصفهان، همکاری خوبی با ما داشتند.
کارگردان این فیلم نیز در این نشست گفت: موضوع این فیلم درام و کمدی است و به ترس کودکان از آمپول پرداخته و با آمیختن آن با مسائل ورزشی، جذابیت ویژه ای پیدا کرده است.
علیرضا محمود زاده افزود:فیلم 'وای آمپول' 70-80 بازیگر نوجوان و 10 بازیگر اصلی دارد.
شهرام قائدی بازیگر سینما و تلویزیون نیز در این نشست گفت: این پنجمین فیلم من برای کودک است که جذابیت های ویژه خود را دارد.
علی صادقی، رضا شفیعی جم، هوشنگ حریرچیان، حدیث فولادوند، شهرام قائدی، شادی محمدپور، سارا روستاپور، ندا رضوی، علی رفیعی، عبدالرضا شاه سنایی، عبدالله موقری، مسعود غزنچای، محسن توکلی، سوگل گلشن، اعظم شیروانیان، و هنرمندان جوان ژیار محمدزاده، پارسیا شکوری و نوید میرزایی، بازیگران فیلم سینمایی 'وای آمپول' هستند.
به گزارش ایرنا، سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان، پنجشنبه شب هفته گذشته با حضور شماری از شهروندان، علاقه مندان و مسئولان در میدان امام حسین(ع) اصفهان آغاز شد.
در این جشنواره 86 فیلم در بخش های رقابتی بین الملل و سینمایی نمایش داده می شود.
قرار است هشت فیلم پویانمایی از هشت کشور در بخش بین الملل سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان با یکدیگر رقابت کنند.
پردیس‌ های سینمایی چهارباغ، فلسطین و 'سیتی سنتر' اصفهان، به نمایش فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اختصاص داده شده است.
این جشنواره به دبیری 'علیرضا رضاداد' تا چهاردهم شهریور 97 در شهر اصفهان در حال برگزاری است.
6027/7134/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال