یک باب سفره خانه در آران و بیدگل پلمب شد

کاشان- ایرنا- مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل از پلمب یک باب سفره خانه به دلیل عرضه قلیان و اخطار به سه سفره خانه دیگر خبر داد.

علی اعتصام روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: یک باب سفره خانه در جریان بازرسی مشترک ماموران بهداشت و نیروی انتظامی آران و بیدگل به دلیل عرضه قلیان و سابقه دار بودن پلمب شد و سفره خانه دیگری هم اخطار گرفت.
وی افزود: 30 جام قلیان از سفره خانه پلمب شده و از سفره خانه دیگر هم 13 جام قلیان کشف و ضبط شده است.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل بیان کرد: 2 باب سفره خانه دیگر هم به علت برخی مسائل بهداشتی در هفته گذشته اخطار پلمب گرفتند که باید به سرعت در زمینه برطرف کردن کاستی ها اقدام کنند.
او با اشاره به غیر قانونی بودن عرضه و مصرف قلیان در اماکن عمومی و سفره خانه های آران و بیدگل تاکید کرد: با توجه به خطرهای ناشی از مصرف قلیان به ویژه برای جوانان، انتظار می رود خانواده ها هوشیار بوده و از مصرف مواد دخانی توسط فرزندان جلوگیری کنند.
اعتصام همچنین از مردم خواست تا در صورت مشاهده تخلف های بهداشتی از سوی واحدهای صنفی مراتب را به شماره 190 سامانه مدیریت ارتباطات مردمی واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گزارش دهند.
وی پیش تر از پلمب هشت واحد صنفی به علت تخلف بهداشتی و عرضه قلیان در سه ماهه نخست سال جاری و جمع آوری 69 جام قلیان در شهرستان آران و بیدگل خبر داده بود.
شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از 103 هزار نفر در فاصله 6 کیلومتری کاشان و 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
7472/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال