هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

نگاهی به عنوان مطبوعات استان اصفهان - یکشنبه 21مرداد 97

اصفهان- ایرنا- تردد تک سرنشین ها ممنوع می شود، طرح نصب ردیاب خودرو آبان ماه در اصفهان اجرایی می شود و مسئولان پاسخگوی مردم باشند؛ از مهمترین مطالب روزنامه های امروز یکشنبه در استان اصفهان است.

روزنامه نصف جهان در مطلبی با عنوان تردد تک سرنشین ها ممنوع می شود به نقل از شهردار اصفهان نوشت: مدیریت شهری اصفهان درصدد است یک روز از هفته را به طرح ممنوعیت تردد خودروهای تک سرنشین در نقاط خاصی از شهر اختصاص دهد.
قدرت الله نوروزی افزود: برای اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای تک سرنشین، نیاز به مشارکت همگانی مردم داریم.
این روزنامه در مطلب دیگری با عنوان تکمیل شدن زنجیره گردشگری اصفهان با خرید ایرلاین به نقل از استاندار اصفهان نوشت: با توجه به شرایط ویژه اصفهان، برای توسعه گردشگری و اقتصاد استان، فقدان یک ایرلاین مختص اصفهان احساس می‌شد و با پیگیری‌های سه ماهه شرکت قشم‌ایر خریداری شد.
روزنامه کیمیای وطن هم در مطلبی با عنوان طرح نصب ردیاب های خودرو آبان ماه در اصفهان اجرایی می شود به نقل از فرمانده انتظامی استان اصفهان نوشت:طرح نصب ردیاب به خودرو برای افزایش قدرت کشف سرقت‌ها و جلوگیری از سرقت ها آبان ماه در اصفهان به عنوان نخستین استان کشور اجرایی می شود.
سردارمهدی معصوم بیگی گفت: در زمینه مقابله با سرقت خودرو و افزایش قدرت کشف با شرکت‌های معتبر برای طراحی یک ردیاب‌ خودرو مذاکره شده است.
وی افزود: زمانی که این ردیاب در خودرو نصب می‌شود، ارتباط خودرو با مالک دائما برقرار است و بر این اساس به هر دلیل سرقت انجام شود قدرت کشف ما به ۱۰۰ درصد نزدیک می‌شود.
این روزنامه در مطلب دیگری با عنوان خریداری نخستین خط هوایی اختصاصی اصفهان به نقل از استاندار اصفهان نوشت: موانع و راهکارهای حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی در 18 بند مورد بررسی قرار گرفت و بر همین اساس کالاهای ایرانی باید از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت باشد و از نظر تسهیل دسترسی مردم به کالای ایرانی نیز اقدامات لازم صورت گیرد.
محسن مهرعلیزاده با اشاره به بررسی پیشنهادات کمیته کارشناسی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان در خصوص ارائه راهکارهای حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی، با تاکید بر اینکه باید با طراحی سایت‌هایی، کالاهای ایرانی به شکل روزانه در اختیار مردم قرار گیرد و مشخص شود که کدام کالای ایرانی با چه قیمت و کیفیتی عرضه می‌شود، افزود: با رفع موانع و اجرای این راهکارها شرایطی فراهم خواهد شد که مردم بیشتر با کالاهای ایرانی و تنوع و کیفیت آن آشنا شوند .
روزنامه اصفهان زیبا هم در مطلبی با عنوان مسئولان پاسخگوی مردم باشند به نقل از شهردار اصفهان نوشت: در انتخاب مدیران شهرداری شایسته‌سالاری را مبنای کار قرار داده‌ایم.
قدرت‌الله نوروزی افزود: برای جایگزینی مدیر حراست به دنبال فردی بودیم تا بتواند اصول و ارزش‌های مورد نظر مدیریت شهر، شعار حقوق شهروندی و کرامت انسانی را تحقق بخشد، زیرا حراست وظیفه صیانت و حمایت از حقوق مردم را بر عهده دارد.
این روزنامه در مطلب دیگری با عنوان معابر برای معلولان هموار می شود به نقل از معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان نوشت: شهروند کم توان از خانه که خارج می شود باید به راحتی به زیر ساخت های حمل و نقل شهری دسترسی پیدا کند.
علیرضا صلواتی افزود: مناسب سازی معابر شهری اصفهان از تقاطع ها در 15 منطقه شهر آغاز شد و اکنون مناسب سازی 80 درصد تقاطع های شهر برای عبور معلولان، زنان و افراد کم توان که نیازمند توجه ویژه هستند، انجام شده و امسال همه تقاطع ها برای رفت و آمد معلولان مناسب می شوند.
7150 / 6022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال