لیگ برتر فوتبال؛

جلالی : بازیکنان پیکان با تمام وجود بازی کردند

اصفهان- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: سعی کردیم دردیدار با سپاهان از تمامی ظرفیت تیمم استفاده کنم و بازیکنان تیمم با تمام وجود بازی کردند.

به گزارش ایرنا، مجید جلالی شامگاه جمعه بعد از تساوی مقابل سپاهان اصفهان در کنفرانس خبری افزود: هر زمانی بخواهیم با سپاهان بازی کنیم باید روی آن حساب کنیم به خصوص سپاهانی که قلعه نویی مربی آن باشد.
وی گفت: سعی کردم با بضاعت تیم خود بازی کنیم و ازآنچه توان تیمم است بهره ببرم از بازیکنانم بی نهایت ممنونم که با تمام وجود بازی کردند.
جلالی افزود: همچنین از میزبانی و تماشاگران سپاهان تشکر می کنم که از همه نظر نمونه بودند.
سرمربی تیم پیکان تهران تاکید کرد: فکر می کنم سپاهان امسال می تواند دو سه سال گذشته را جبران کند، تیم خوبی است که باید روی آن در لیگ امسال حساب کرد.
جلالی با اشاره به دروازه بان سپاهان که فصل پیش در پیکان بازی می کرد ادامه داد: این دروازه بان در آینده نزدیک یکی از بهترین دروازه بانان ایران خواهد شد و فکر نمی کردم ما را ترک کند و به تصمیمی که گرفت احترام می گذارم.
وی با اشاره به نوع بازی تیم خود گفت: هر تیمی براساس بضاعت خودش بازی می کند و هر تیم باید ظرفیت های خودرا ببیند و براساس آن بازی کند.
تیم فوتبال سپاهان روز جمعه در هفته سوم لیگ برتر باشگاه های کشور در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با پیکان تهران به تساوی بدون گل دست یافت.
8114/ 6022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال