مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان:

تحریم ها در اجرای پروژه های این شهر مشکلی بوجود نخواهد آورد

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان گفت: تحریم ها دراجرای پروژه های این شهر مشکلی بوجود نخواهد آورد و تنها باعث افزایش هزینه های پروژه ها می شود.

به گزارش ایرنا محمدرضا احمدی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران، پروژه قطار شهری بهارستان را یکی از هفت پروژه شاخص فنی استان اعلام کرد و گفت: زیر سازی این پروژه 87 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا پایان امسال به اتمام می رسد .
وی گفت: گره اصلی قطار شهری بهارستان آزاد سازی قسمتی از زمین ها درمحدود سیتی سنتر متعلق به نیروی انتظامی بود که با توافق سردار محمود زاده و آزاد سازی زمین های این محدوده این گره گشوده شد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان یکی از مهمترین برنامه های شرکت عمران بهارستان در سال 97 را تعریف برنامه استراتژیک اعلام کرد و گفت: برای اولین بار بهارستان دربین شهرهای جدید کشور این برنامه را آغاز کرده است وبراساس آن پروژه ها را عیب یابی می کنیم.
وی تصریح کرد: در بهارستان تنها به ساخت واحدهای مسکونی توجه شده است درصوتی که باید به احداث مراکز خدمات رسان نیز توجه می شد و اکنون این یکی از مطالبات مردم است .
احمدی احداث بیمارستان را دیگر مطالبات مهم شهروندان بهارستان دانست و گفت: درصورت صدور مجوز، زمین بصورت رایگان برای این طرح بهداشتی تامین می شود.
وی تعیین تکلیف واگذاری هزار و 700 واحد مسکن به خانواده های شهدا و ایثارگر را از دیگر اقدامات موثر شرکت عمران دانست و گفت: در هفته دولت نیز چند پروژه کلنگ زنی از جمله کلنگ زنی مسجد امام زمان(ع)در مسکن مهر، آماده سازی مراکز محله و پارک ها را خواهیم داشت و دو واحد آموزشی شهید محسن حججی و مرحوم کازرونی نیز به بهره برداری می رسد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید بهارستان همچنین اتمام پروژه مسکن مهر را از دیگر اقدامات مهم این شرکت اعلام کرد و گفت: مشکل حاد و خاصی در مسکن مهر نداریم و با انبوه سازان درحال تسویه حساب هستیم و تنها دو پروژه مسکونی مشکل استاندارد سازی آسانسور دارد که بزودی این مساله حل خواهد شد.
ت/7141 / 1339

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال