تصادف زنجیره ای در بزرگراه اقارب پرست اصفهان 7 مصدوم داشت

اصفهان- ایرنا- برخورد دو دستگاه پراید، یک دستگاه پژو 206 و یک خودروی سواری ' ال 90 ' در بزرگراه اقارب پرست اصفهان (از سمت صفه به شهرک ولیعصر) موجب مصدومیت هفت سرنشین این چهار خودرو شد.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در این حادثه رانندگی که بعد از ظهر امروز اتفاق افتاد یک مرد و شش زن مجروح شدند.
دکتر غفور راستین افزود: سه نفر از مصدومان به بیمارستان الزهرا (س) و چهار مصدوم دیگر نیز به بیمارستان آیت الله کاشانی منتقل شدند.
بزرگراه شهید اقارب پرست در حلقه سوم ترافیکی شهر اصفهان قرار دارد.
حلقه سوم ترافیکی اصفهان به عنوان بیرونی ترین مسیر حرکت وسایل نقلیه نسبت به مرکز شهر در شمال، شرق و غرب شهر اصفهان به طول نزدیک به 40 کیلومتر به صورت حلقه ای احداث شده و در طول مسیر آن 13 بزرگراه درون شهری و20 تقاطع غیر همسطح احداث شده است.
بزرگراه های شهید اقارب پرست، شهید ردانی پور، شهید کشوری، شهید خرازی، شهید صیاد شیرازی، شهید آقابابایی، شهید میثمی، شهدای صفه، شهید حبیب الهی، میرزا کوچک خان جنگلی، شهید همت، شهید چمران و شهید اردستانی در این حلقه قرار گرفته است.
فوریت ‌های پزشکی شهرستان اصفهان با برخورداری از 48 پایگاه شامل 36 پایگاه شهری، 11 پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 260 نفر پرسنل عملیاتی به صورت شبانه‌روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی است.

*** دو تصادف در فلاورجان 13 نفر را راهی بیمارستان کرد
همچنین در دو سانحه دیگر رانندگی که در فلاورجان اتفاق افتاد 13 نفر مصدوم و راهی بیمارستان شدند.
مدیر روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت: در حادثه برخورد یک دستگاه پژو 405 با کامیون که ظهر امروز در روستای لارگان اتفاق افتاد 6 نفر شامل دو زن، دو مرد و دو پسر 5 و 12 ساله زخمی شدند.
عباس عابدی افزود: دو واحد امدادی از اورژانس 115 و هلال احمر این مصدومان را به بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجان منتقل کردند.
وی همچنین اظهار کرد: در حادثه دیگری که در شهر ابریشم کنار اردوگاه شهید بهشتی اتفاق افتاد برخورد یک دستگاه خودرو سواری پژو با گاردریل موجب مصدومیت سه زن، دو مرد و دو کودک شد.
مدیر روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اضافه کرد: مصدومان این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه بوسیله یک دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی (ره) فلاورجان منتقل شدند.
اورژانس پیش ‌بیمارستانی شهرستان فلاورجان با برخوداری از یک اتاق فرمان، 31 نفر پرسنل، 3 آمبولانس فعال و یک رزرو به صورت شبانه‌ روزی در حال ارائه خدمات رایگان به بیماران و مصدومان اورژانسی است.
شهرستان فلاورجان در 16 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
7135/ 2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال