در 24 ساعت گذشته؛

دو حادثه رانندگی در اصفهان یک کشته و 10 مصدوم داشت

اصفهان- ایرنا- دو سانحه رانندگی در 24 ساعت گذشته در جاده های شهرضا و انرژی اتمی اصفهان یک کشته و 10 مصدوم به دنبال داشت.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان روز جمعه در گفتگو با ایرنا ضمن اعلام این خبر افزود: در حادثه اول که صبح امروز در شهرضا ( نرسیده به گردنه قمیشلو ) رخ داد به دلیل برخورد دو دستگاه خودروی پژو با یکدیگر، 2 مرد، یک زن و 2 کودک دچار مصدومیت شدند.
دکتر غفور راستین افزود: این مصدومان برای تکمیل مراحل درمانی بوسیله 2 دستگاه آمبولانس به بیمارستان ولیعصر (عج) بروجن منتقل شدند.
شهرضا در 80 کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.
وی همچنین اضافه کرد: در تصادفی دیگر در گردنه زینل به سمت جوزدان در جاده انرژی اتمی بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 با یک دستگاه خودرو سواری پژو پارس یک مرد حدود 70 ساله جان خود را از دست داد.
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: پنج نفر نیز در این حادثه مصدوم شدند که پس از دریافت خدمات درمانی اولیه در محل سانحه به بیمارستان های الزهرا (س) و فارابی اصفهان منتقل شدند.
فوریت ‌های پزشکی شهرستان اصفهان با برخورداری از 47 پایگاه شامل 35 پایگاه شهری، 11 پایگاه جاده‌ای و یک پایگاه امداد هوایی، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 260 نفر پرسنل عملیاتی بصورت شبانه‌ روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان و بیماران اورژانسی است.
7135 / 2093 / **

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال