فرماندار کاشان:

ملاحظه سیاسی در رسیدگی به مشکلات وجود ندارد

کاشان- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان گفت: افراد فاقد هرگونه مسئولیت در مسائل حوزه اجرایی اظهار نظر می کنند در حالی که فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و نظام در این شهرستان هیچ ملاحظه سیاسی در رفع مسائل و مشکلات ندارد.

گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی فرمانداری کاشان حاکی است، حمیدرضا مومنیان با تاکید بر اینکه از همه اختیارها برای برطرف کردن مشکلات بدون هیچ گونه ملاحظه سیاسی استفاده می شود، افزود: انتظار می رود اصحاب رسانه با اطلاع رسانی صریح و شفاف زمینه امنیت روانی جامعه را فراهم سازند.
وی با اشاره به برخی اظهارات در مورد سفرها و دیدارها و توجه نکردن به مسائل صنایع و واحدهای تولیدی بیان کرد: فرمانداری با برگزاری نشست های گوناگون برای نخستین بار در مسائل کارخانه های فرش ماشینی ورود پیدا کرد و دیداری با وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد.
فرماندار کاشان به برگزاری جلسه های شهرستانی و استانی و نشست های مشترک با شهرستان آران و بیدگل نیز اشاره کرد و گفت: بخشی از پیگیری های نمایندگان دولت در شهرستان خوشبختانه گشایش خط اعتباری ویژه ای را به دنبال داشته است.
او اضافه کرد: حضور در نقاط روستایی در راستای افزایش و تقویت نشاط عمومی، رسیدگی به تک تک مسائل سیاسی و اجتماعی، پیگیری مشکلات حوزه اشتغال و گردشگری پایدار پیگیری شده است.
مومنیان در ادامه به راه اندازی میز خدمت به منظور تحقق دستور رئیس جمهوری با هدف ارائه خدمات به هنگام، سریع و آسان به ارباب رجوع در فرمانداری و دستگاه های اجرایی کاشان اشاره کرد و گفت: پیگیری بی واسطه مشکلات مردم، مسائل اداره ها و نهادها و شناسایی گلوگاه های تخلف ها ازمزیت های آن می باشد.
وی با اشاره به سرکشی و بازرسی از اداره ها به منظور بررسی کیفیت خدمت رسانی به مراجعان عنوان کرد: اداره های شهرستان در زمینه های زمان آغاز به کار و پیگیری تقاضاها و گزارش های مردمی ارزیابی می شوند و امید می رود با ایجاد این فضا مردم از برخورد قاطع در صورت بروز تخلفی اطمینان یابند.
فرماندار کاشان هدف نهایی از تشکیل میز خدمت را ارتقای سطح رضایت عمومی عنوان کرد و از تشکیل میز خدمت موضوعی و تخصصی به صورت هر 2 هفته یکبار با حضور مدیران دستگاه های مسئول و مرتبط بنا به درخواست های مردمی در محل فرمانداری این شهرستان خبر داد.
6136/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال