اصفهان بعد از تهران دارای بیشترین زمین تنیس در کشور است

اصفهان - ایرنا - رئیس هیات تنیس استان اصفهان گفت : این استان با 100 قطعه زمین تنیس بعد از تهران دارای بیشترین فضای فیزیکی برای توسعه این ورزش در کشور است.

فرهاد رحیمی چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود :تنیس در استان اصفهان زمینه فعالیت زیادی دارد و پیش از این برترین استان در رشته تنیس در کشور بوده است.
وی با تاکید بر برنامه ریزی راهبردی چهار ساله برای تنیس اصفهان گفت: تجربه نشان داده باشگاه داری دولتی نتایج مطلوبی نداشته و باید در این زمینه بخش خصوصی باید وارد عمل شود.
وی گفت: همچنین رایزنی هایی در حال انجام است تا برخی نهادها زمین های خود در اختیار بهره بردار و سرمایه گذاربرای توسعه ورزش تنیس قرار دهند.
رئیس هیات تنیس استان اصفهان همچنین با اشاره به مباحث آموزشی در زمینه ورزش تنیس گفت: در این زمینه مربیان، ورزشکاران و داوران خوبی در استان اصفهان داریم که باید از ظرفیت آنها استفاده شود.
وی با بیان اینکه دنبال تقویت باشگاه ها هستیم افزود: امیدوارم بتوانیم دوره های آموزشی مختلفی برگزار کنیم تا زمینه رشد این ورزش در کشور فراهم شود.
رحیمی با بیان اینکه تنیس ایران جایگاه خوبی در آسیا ندارد ، اظهار کرد: در این زمینه نیاز به عزم جدی است تا تنیس ایران در سطح آسیا رشد کند.
وی در پایان به مسابقات تنیس قهرمانی دختران نوجوان کشوردراصفهان اشاره کرد وگفت:این مسابقات با حضور60 ورزشکار پنجشنبه 21 تیر آغاز می شود.
رحیمی افزود: این مسابقات در2 گروه سنی 10 تا 12 و 12 تا 14 سال به مدت هشت روز در ورزشگاه 22 بهمن اصفهان برگزارخواهد شد.
8114/ 6022

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال