معاون اول رئیس جمهوری با آیت الله ناصری دیدار کرد

اصفهان - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با آیت الله ' محمد ناصری دولت آبادی ' از روحانیون و علمای برجسته استان اصفهان دیدار کرد.

به گزارش ایرنا، ' اسحاق جهانگیری ' ظهر امروز (سه شنبه) در ادامه برنامه های سفر یکروزه خود به استان اصفهان با حضور در بیت آیت الله ' محمد ناصری دولت آبادی' با ایشان پیرامون موضوعات مختلف از جمله مسائل کشور گفت و گو کرد.
معاون اول رئیس جمهوری در این دیدار با بیان اینکه امروز مشکلات کشور افزایش یافته است و دشمنان دین و ملت قصد دارند که به کشور آسیب بزنند، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به حمایت و دعای خیر علما و روحانیون کشور نیازمندیم تا بتوانیم از مشکلات عبور کنیم.
وی از آیت الله محمد ناصری دولت آبادی خواست دعای خیر خود را از دولت دریغ نکند تا مسائل و مشکلات به خود دشمنان بازگردد و ملت و دولت ایران با سربلندی از این مقطع سخت عبور کنند.
آیت الله محمد ناصری دولت آبادی استاد اخلاق و رئیس حوزه علمیه حضرت ولی عصر (عج) اصفهان نیز در این دیدار ضمن دعا برای توفیق دولت و همه مسئولان کشور ابراز امیدواری کرد: مسائل و مشکلات کشور با مدیریت رئیس جمهوری و اعضای دولت برطرف شود و بتوانیم بر فشارها و تهدیدات دشمنان از جمله آمریکا غلبه کنیم.
معاون اول رئیس جمهوری بمنظور افتتاح و رونمایی از چند پروژه عمرانی و حضور در شورای اداری امروز سه شنبه وارد اصفهان شد.
اسحاق جهانگیری در بدو ورود به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان طی مراسمی مورد استقبال استاندار، شخصیت ها، فعالان سیاسی، مسئولان اجرایی و جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی این استان قرار گرفت.
محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین شماری از اعضای کمسیون های ' صنایع و معادن ' و ' اقتصادی ' مجلس شورای اسلامی اسحاق جهانگیری را در این سفر همراهی می کنند.
پیش از ظهر امروز طرح توسعه فولاد سبا به همراه چهار طرح نیروگاه 25 مگاواتی برق فولاد سبا، تصفیه خانه پساب های صنعتی فولاد مبارکه، احداث کارخانه آهک کلسینه شرکت فولاد سنگ مبارکه و طرح تقلیل فشار گاز فولاد مبارکه با حضور معاون اول رئیس جمهوری به طور همزمان به بهره برداری رسید.
اسحاق جهانگیری در ادامه سفر یکروزه خود به اصفهان بعد از ظهر امروز ( سه شنبه ) ضمن حضور در جلسه شورای اداری این استان خط یک متروی کلانشهر اصفهان را افتتاح می کند.
همچنین رونمایی از پورتال سرمایه گذاری و برند شهر اصفهان، دیداربا آیت الله حسین مظاهری از مراجع تقلید و رئیس حوزه علمیه اصفهان از دیگر برنامه های سفر امروز معاون اول رئیس جمهوری به این خطه است.
2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال