سرمربی تیم ملی فوتوالی:

کسب مقام در آسیا با اردوهای مداوم میسر می شود

اصفهان - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتوالی ایران برگزاری اردو های مداوم را در کسب مقام های قهرمانی تعیین کننده دانست و ابراز امیدواری کرد که با برگزاری اردوهای مستمر، این تیم بتواند در رقابتهای آسیا یکی از سکوهای برتر را کسب کند.

محمد تطهیری مقدم روز یکشنبه در جریان برگزاری اردوی تیم ملی فوتوالی در اصفهان، در گفتگو با ایرنا افزود: این نخستین اردوی تیم ملی در سال جاری است و پس از آن اردوهایی در تهران و هرمزگان برگزار خواهد شد که این اردوها تا حد زیادی سطح کیفی فردی و تیمی را برای حضوردر مسابقات آسیایی بالامی برد.
سرمربی تیم ملی فوتوالی ایران زمان و مکان مسابقات آسیایی را مردادماه امسال در بانکوک تایلند عنوان کردو گفت: تیم ملی فوتوالی ایران قصد دارد با آمادگی کامل در این مسابقات شرکت کند.
وی همچنین یادآوری کرد: ایران در مسابقات فوتوالی قهرمانی جهان در سال 2014 پس از تیمهای ملی برزیل و تایلند بر سکوی سوم قرار گرفت و همچنین رقابتهای المپیک ساحلی نیز به مدال نقره دست یافت.
تطهیری مقدم در ادامه جایگاه ورزش فوتوالی در اصفهان را خوب توصیف کرد و افزود: این استان جزو فعالترین مناطق کشور است و می توان نفرات خوبی را از این استان برای حضور در تیم ملی فوتوالی کشور انتخاب کرد.
احمد شایان کاپیتان گلستانی تیم ملی فوتوالی نیز در گفتگو با ایرنا انگیزه بالای بازیکنان را از نکات مثبت این تیم برشمرد اظها امیدواریی کرد که یکی از سکوهای برتر رقابتهای آسیا را بدست آوریم.
همچنین رضا باقری بازیکن اصفهانی این تیم نیز ابراز امیدواری کرد که با تمرینات مستمر و استفاده حداکثری از اردوها، تیم ملی بتواند در آسیا خوش بدرخشد.
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتوالی ایران از دیروز(شنبه) مجموعه ورزشی پردیس دانشگاه هنر و همچنین پایگاه قهرمانی ورزش اصفهان آغاز شد و تا 20 تیر امسال ادامه خواهد داشت.
رضا باقری از اصفهان، حمیدرضا مظلومی از تهران، آیدین تشنه کام از گیلان، محمود شادان، وحید ایمری، احمد شادان از گلستان، سید حسین میرحسینی، مصطفی دهقانی و مهدی میرحسینی از یزد بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند،همچنین هومن گودرزی نیز به عنوان مدیر و رئیس کمیته فنی تیم ملی در این اردو حضور دارد.
فوتوالی یا والیبال پایی از سال 1980 به عنوان یک ورزش جداگانه رواج یافت و در واقع مخلوطی از چند ورزش است، قانون های این رشته ورزشی، شبیه والیبال است اما بازیکنان باید توپ را با پا وارد زمین حریف کنند.
ت / 6020 / 6022 / ** م س

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال