کاپیتان تراکتورسازی به سپاهان پیوست؛

قرارداد حسین پاپی تمدید شد

اصفهان - ایرنا - حسین پاپی بازیکن تیم فوتبال سپاهان در فصل آینده لیگ برتر باشگاههای کشور پیراهن این تیم را به تن خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز پنجشنبه اعلام کرد: حسین پاپی کاپیتان تیم فوتبال این باشگاه برای تمدید قرارداد به مدت یک فصل دیگر با سپاهان به توافق رسید.
حسین پاپی که فوتبال خود را با تیم جوانان سپاهان آغاز کرده است تاکنون برای تیم های فوتبال این باشگاه به میدان رفته و به هیچ تیم دیگری نقل مکان نکرده است.
این بازیکن که افتخارات زیادی را با سپاهان به دست آورده است در کمپین حمایت از بیماران سندرم داون عضویت دارد و پیراهن شماره 47 را بر تن می‌ کند.

*** کاپیتان تراکتورسازی به سپاهان پیوست
همچنین مهدی کیانی کاپیتان سابق تیم تراکتورسازی تبریز باعقد قراردادی به سپاهان پیوست.
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مدت قرارداد مهدی کیانی با تیم فوتبال این باشگاه را یک سال اعلام کرد.
تیم فوتبال سپاهان در ادامه فعالیت نقل و انتقالاتی خودش مهدی کیانی هافبک جنگنده و توانمند فوتبال ایران را به خدمت گرفت.
کیانی یکی از از بازیکنان خاص فوتبال ایران و متولد 20 دی 1365در شهر نهاوند می باشد که فوفوتبال حرفه ای خود را با جوانان صبا باطری آغاز کرده است.
مهدی کیانی که قبل از این سابقه همکاری موفقی با امیر قلعه نوعی داشته بار دیگر و این بار در نصف جهان شاگرد قلعه نوعی می شود تا افتخارات تازه ای را با تیم سپاهان برای هواداران و علاقه مندان این تیم کهن اصفهانی خلق کند.
مهدی کیانی فوتبال حرفه ای خود را در تبریز و در تیمهای گسترش فولاد و تراکتور سازی تبریز گذرانده است و در فصل پیش رو با پیراهن طلایی در باشگاه خواهرخوانده سپاهان توپ خواهد زد.
8114 / 2093

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال