رگبار باران برخی معابر شهری کاشان را مسدود کرد

کاشان- ایرنا- بارش های رگباری باران و تگرگ که بعد از ظهر امروز در برخی نقاط شمالی استان اصفهان آغاز شد، موجب مسدودی برخی معابر از جمله در کاشان گشت و آمد و شد شامگاهی شهروندان را با کندی رو به رو کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سامانه ای که روز چهارشنبه وارد استان اصفهان شده عصر امروز با بارش های رگباری تگرگ و باران در نقاط شمالی این استان موجب غافلگیری کاشانی ها و آبگرفتگی معابر شهری شد.
برخی نقاط از جمله بزرگراه کاشان- قم، بلوار امام رضا (ع)، جاده قدیم کاشان- آران و بیدگل و برخی رودخانه های فصلی منطقه نیز به دنبال این بارش ها با جریان شدید سیلاب رو به رو شدند.
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی استان اصفهان، این سامانه بارشی در بیشتر نقاط این استان منجر به افزایش ابر، گاهی وزش بادهای به نسبت شدید، بارش‌های رگباری، آذرخش و بارش تگرگ تا روز جمعه می‌شود و کاهش سه تا پنج درجه ای کمینه دمای هوا در 24 ساعت آینده را به همراه خواهد داشت.
بارش های رگباری باران در هفته های گذشته نیز منجر به جاری شدن سیلاب و وارد آمدن خسارت به شهرستان های شمالی استان اصفهان شده بود.
بنابر اعلام مسئولان تاسیسات آبی و زیرساخت های شهری کاشان پیش تر 100 میلیارد ریال، شهرستان آران و بیدگل 900 میلیارد ریال و شهرستان اردستان 48 میلیارد ریال در نتیجه بارش های رگباری باران و جاری شدن سیلاب خسارت دیده است.
هم اکنون آسمان کاشان ابری و دمای هوا 17 درجه سانتیگراد بالای صفر می باشد.
8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال