9 بیمارستان آماده خدمت رسانی به گردشگران نوروزی منطقه کاشان شدند

کاشان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از آمادگی 9 باب بیمارستان در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برای خدمت رسانی به مسافران داخلی و گردشگران خارجی در تعطیلات نوروزی 1397 خبر داد.

به گزارش ایرنا، دکتر ابراهیم کوچکی روز شنبه به خبرنگاران گفت: بیمارستان های شهید بهشتی، متینی، نقوی، کارگر نژاد، شبیه خوانی، آیت الله یثربی و میلاد در کاشان و حضرت سیدالشهدا (ع) و شهید رجایی در آران و بیدگل به همراه هفت درمانگاه در این شهرستان ها برای تعطیلات نوروزی آماده شدند.
وی افزود: سه مرکز تصویربرداری نیز در بیمارستان های شهید بهشتی و میلاد و بخش خصوصی برای برطرف کردن مشکلات مسافران و گردشگران نوروزی در منطقه کاشان فعال است.
رئیس دانشگاه دانشگاه علوم پزشکی کاشان همچنین از دایر بودن 20 مرکز جامع سلامت در شهرها و روستاهای کاشان و آران و بیدگل در تعطیلات نوروزی خبر داد و بیان کرد: چهار مرکز ارائه خدمات دندانپزشکی نیز برای گردشگران و مسافران خدمات ارائه خواهد داد.
او همچنین به ارائه خدمات در 6 داروخانه شبانه روزی شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: 20 باب داروخانه دیگر نیز به صورت کشیک در تعطیلات نوروز برای ارائه خدمات میهمانان نوروزی فعال می شوند.
کوچکی در ادامه به بازرسی مستمر از واحدهای تهیه، تولید و توزیع مواد خوارکی (رستوران ها، چلوکبابی ها، اغذیه فروشی ها، نانوایی ها و قنادی ها) اشاره کرد و از شهروندان، مسافران و گردشگران نوروزی خواست هرگونه تخلف در زمینه های بهداشت، درمان، غذا و دارو را با شماره تماس 1490 و یا سامانه 190 اطلاع دهند.
دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزون بر 470 هزار نفر جمعیت شهرستان های آران و بیدگل و کاشان را زیر پوشش خدمات بهداشتی و درمانی دارد.
6136/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال