356 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزا در آران و بیدگل جذب شد

کاشان- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از جذب مبلغ 356 میلیارد و 670 میلیون ریال تسهیلات بانکی جهت رونق تولید و ایجاد اشتغال در این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.

مرتضی رحیمی شامگاه سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: پرونده متقاضیان دریافت تسهیلات در بخش صنایع و شرکت های تعاونی این شهرستان با ارزش 350 میلیارد ریال به بانک های عامل آران و بیدگل معرفی شدند که نزدیک به 50 درصد پرداخت شده و سایر پرونده ها نیز در دست اقدام است‌.
وی افزود: همچنین پرونده های پرداخت 6 میلیارد و 670 میلیون ریال تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی نیز به بانک ها معرفی شده بود که به تدریج تا پایان سال پرداخت می کنند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل بیان کرد: بر اساس آمارهای سامانه رصد از ابتدای سال جاری تا کنون با اعطای این تسهیلات زمینه ایجاد یک هزار و 25 فرصت شغلی در حوزه های مختلف فراهم شده است.
او بخش بزرگی از فعالیت واحدهای تولیدی این شهرستان را در زمینه فرش ماشینی عنوان و اضافه کرد: 350 شرکت تعاونی در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد و بیش از 65 هزار نفر (برابر با دو سوم جمعیت این شهرستان) هم اکنون عضو شرکت های تعاونی تحت نظارت هستند.
شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از 103 هزار نفر در فاصله 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
7472/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال