فرماندار:

توسعه کویرات آران و بیدگل در گرو رونق صنعت گردشگری

کاشان- ایرنا- فرماندار آران و بیدگل گفت: بخش کویرات این شهرستان با توجه به محدودیت های منابع آبی برای توسعه نیازمند توجه به صنعت گردشگری و جذب سرمایه گذاری در این حوزه است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ابوالفضل معینی نژاد روز سه شنبه در آئین معارفه شهردار جدید ابوزید آباد بیان کرد: حوزه گردشگری در بخش کویرات روند رو به رشدی داشته اما نیازمند توجه بیشتر است و در این راستا رفع مشکلات زیرساختی جاده ها و احداث بیمارستان پیگیری خواهد شد.
وی افزود: ابوزید آباد به عنوان مرکز هشت روستای بخش کویرات برای ارائه خدمات و امکانات نیاز به اعتبارات بیشتر دارد و امید می رود سال آینده نیز تخصیص اعتبارات نفت و گاز برای این شهر داشته باشیم.
فرماندار آران و بیدگل همچنین از پیگیری ها برای راه اندازی شهرک صنعتی در آن منطقه خبر داد و بیان کرد: شهرک صنعتی جزء اولویت های برنامه های آتی ابوزید آباد است.
او اضافه کرد: آران و بیدگل پائین ترین نرخ بیکاری در استان اصفهان را دارد که این امر نشان دهنده پویایی و بالندگی بخش خصوصی و صنعت این شهرستان است که باید در همه نقاط آن گسترده شود.
معینی نژاد در ادامه از حضور حماسی و با شکوه مردم شهرستان آران و بیدگل در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و پیمان دوباره با آرمان های انقلاب و شهدا قدردانی کرد.
به گزارش ایرنا، سید حسین سیدین در ادامه این آئین به جای رضا نقدی به عنوان شهردار ابوزید آباد معارفه شد.
ابوزید آباد از توابع آران و بیدگل در 30 کیلومتری شمال شرق مرکز این شهرستان قرار دارد.
شهرستان آران و بیدگل با جمعیت افزون بر 103 هزار نفر در فاصله 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
7472/8123

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال