رئیس کل دادگستری اصفهان خبر داد؛

اقدام کنندگان به تصادف ساختگی در برخوار دستگیر شدند

اصفهان - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان اصفهان از شناسایی و دستگیری اعضای یک گروه که اقدام به تصادف ساختگی برای دریافت خسارت از شرکت های بیمه می کردند در حوزه قضایی برخوار از توابع استان اصفهان خبر داد.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل دادگستری استان اصفهان روز سه شنبه به نقل از ' احمد خسروی وفا ' اضافه کرد: در پی وصول گزارش های متعدد مبنی بر افزایش مشکوک تصادفات جرحی در حوزه قضایی برخوار موضوع در دستور کار دادسرای این شهرستان قرار گرفت.
وی اظهار کرد: در انجام تحقیقات قضایی در پرونده هایی با همین موضوع و بررسی آدرس ها و تحقیق از راننده اتومبیل، وی اقرار به ساختگی بودن صحنه تصادف کرد و مصدومان این پرونده به دادسرا احضار و دستگیر شدند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان افزود: با ارجاع این پرونده به اداره آگاهی، مأموران در بازرسی از 2 منزل چهار مصدوم را شناسایی و دستگیر کردند و یک دستگاه پراید نیز کشف و ضبط شد.
خسروی وفا خاطرنشان ساخت: متهمان از این طریق توانسته بودند مبلغی بیش از 20 میلیارد تومان از شرکت های مختلف بیمه دریافت کنند.
رئیس کل دادگستری استان گفت: تحقیقات تکمیلی به منظور شناسایی سایر اعضای این گروه در دستور کار دادسرای عمومی و انقلاب قرار دارد.
شهرستان برخوار در فاصله 10 کیلومتری شمال شرق اصفهان قرار دارد.
6994 / 2093 ** خبرنگار: آرزو فلاح ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال