نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان از آیت الله مستجابی عیادت کرد

اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با حضور در بیمارستان الزهرای این شهر از آیت الله سید مرتضی مستجاب الدعواتی مشهور به آیت الله مستجابی از علمای اصفهان عیادت کرد.

به گزارش ایرنا، دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان روز دوشنبه اعلام کرد: آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد با حضور در بیمارستان الزهرای این شهر از آیت الله مستجابی عیادت و در جریان روند درمان وی قرار گرفت.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد ضمن گفت وگو با آیت الله مستجابی برای ایشای شفای عاجل آرزو و ابراز امیدواری کرد که وی هرچه سریع تر سلامتی کامل خود را به دست آورد.
به گزارش ایرنا، همچنین روز گذشته آیت الله ' سید ابولحسن مهدوی ' عضو مجلس خبرگان رهبری با حضور در بیمارستان الزهرای اصفهان از آیت الله مستجابی عیادت کرد.
استاندار اصفهان نیز روز شنبه با حضور در بیمارستان الزهرا از آیت الله مستجابی چهره ماندگار عرصه مبارزه و جوانمردی عیادت کرد.
آیت الله مستجابی از چهارشنبه گذشته در بیمارستان الزهرای اصفهان بستری شده است.
آیت اللّه سید مرتضی مستجاب الدعواتی مشهور به «مستجابی» فرزند حاج سید اسدالله مستجاب الدعواتی و نوۀ آیت‌ الله سید ابوالحسن صدرعاملی، معروف به مستجاب الدعواتی، در سال ۱۳۰۲ به دنیا آمد.
آیت الله مستجابی از علمای برجسته خاندان بزرگ صدر است که تحصیلات خود را در حوزۀ علمیۀ تهران و نجف اشرف ادامه داد و موفق به اخذ درجه اجتهاد از سوی آیت الله سید ابوالحسن اصفهانی شد.
او در دوره جوانی همزمان با تحصیلات حوزوی، به ورزش زورخانه می پرداخت و به همین دلیل از او به عنوان مجتهدی پهلوان یاد می شود.
آیت الله مستجابی یکی از مبارزان سیاسی در دورۀ ملی شدن صنعت نفت و از نزدیکان آیت الله کاشانی به شمار می‌ رود.
آیت الله مستجابی در امور خیریه و عام المنفعه از سوابق طولانی برخوردار است و همچنین در حوزۀ شعر، ادب و هنر فعالیت دارد.
2093 ** خبرنگار و انتشاردهنده: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال