هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

وقتی شهرِ حامیان کودکان بی سرپرست، کودک آزار معرفی می شود

پایگاه خبری فرصت آنلاین در مقاله ای با عنوان ' وقتی شهرِ حامیان کودکان بی سرپرست، کودک آزار معرفی می شود ' به موضوع کودک آسیب دیده ای که در شهر خمینی شهر پیدا شده و برخی مسائل مرتبط با آن، پرداخته است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا در این مطلب آمده است: ' جمعه گذشته حدود هفت و 15 دقیقه بعد از ظهر یک کودک رها شده کنار دیوار یکی از خانه های کوی گلبهار در مرکز شهر خمینی شهر توسط ساکنین پیدا و ماجرا به 110 گزارش داده شد'.
در این مطلب به نقل از خبرنگار فرصت آنلاین که در صحنه حضور داشته، آمده است: 'این کودک که نامش را زهرا اعلام کرد از ناحیه چشم ها و پا آسیب دیده وبه نظر افغانی می آمد؛ زهرا می گفت سه سال سن دارد و برادرش او را کتک می زده و مادرش وی را در این محل رها کرده است و دیگر برنمی گردد'.
' مردم محل که به شدت تحت تاثیر وضعیت کودک قرار گرفته بودند وی را به خانه یکی از همسایه ها برده و به او رسیدگی کردند و با رسیدن 110 به محل، زهرا را به اتفاق یکی از همسایه ها به بیمارستان انتقال دادند و بستری کردند'.
' براساس این گزارش اما دو روز بعد خبر از قول روابط عمومی اداره بهزیستی استان، توسط یکی از خبرگزاری ها با تیتر کودک آزاری درخمینی شهر منتشر گردید . این خبر به سرعت توسط خبرگزاری ها و روزنامه ها بارها و بارها و به سرعت بازتاب یافت و به رسانه های خارجی نیز رسید که موجبات ناراحتی و اعتراض شهروندان و بیش از همه خیران شهر را فراهم ساخت'.
' مردم و خیران می گویند خیران خمینی شهری چندین خیریه بزرگ نگهداری کودکان یتیم و بد سرپرست و معلول را در شهر با هزینه های میلیاردی دایر و از کودکان پناه جو که اکثر خمینی شهری نیستند در آنها با پرداخت میلیون ها تومان ماهانه نگهداری می کنند. مردم سوال می کنند چرا اینگونه اتفاقات که در همه دنیا به چشم می خورد با تیترهای خاص و مرتبط به اهالی شریف خمینی شهر منعکس می شود و با احساسات مردم نوع دوست ونیک اندیشی که خود پناه کودکان معصوم بی پناه هستند و همین هفته قبل کمک میلیاردی به بهزیستی کردند بازی می شود'.
به گزارش ایرنا، این کودک در زمان حاضر در بیمارستان اشرفی اصفهانی خمینی شهر بستری است و تحت مداوا قرار دارد.
د/3011 / 6022 دریافت: آسیه معینی - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال