مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان در اصفهان برگزار می شود

اصفهان - ایرنا - رئیس هیات کشتی استان اصفهان از برگزاری چهارمین دوره مسابقات کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان به میزبانی کلانشهر اصفهان خبر داد.

به گزارش ایرنا، ' محمد مجیری ' روز پنجشنبه در نشست خبری افزود: این مسابقات روزهای 23 و 24 آذر امسال در سالن 6 هزار نفری 25 آبان مجموعه ورزشی نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: 12 تیم خارجی از کشورهای آمریکا، ترکیه، روسیه، یونان، مجارستان، گرجستان، ارمنستان، رومانی، اوکراین، قرقیزستان، بلاروس و تاجیکستان به همراه سه تیم از کشورمان در این مسابقات شرکت می کنند.
رئیس هیات کشتی استان اصفهان همچنین اعلام کرد: حداقل 10 داور خارجی همراه با داوران کشتی کشورمان در این مسابقات حضور می یابند.
وی همچنین حضور در سالن برگزاری مسابقات و تماشای این رقابت ها را رایگان اعلام کرد.
مجیری درباره نبود فروشگاه، تمیز نبودن صندلی ها و وجود بنرهای نامرتبط، جانمایی نامناسب جایگاه خبرنگاران نیز گفت: این اشکالات ظرف روزهای آینده برطرف می شود تا خبرنگاران و مردم با وضعیت بهتری در سالن 25 آبان حاضر شوند.
به گفته مجیری، شهرداری اصفهان در امر تبلیغات شهری و ایاب و ذهاب تماشاچیان همکاری ویژه ای با هیات کشتی اصفهان برای برپایی هرچه بهتر این مسابقات خواهد داشت و اتوبوس های شرکت اتوبوسرانی اصفهان انتقال علاقه مندان به کشتی را از مبادی و میدان های اصلی شهر به سالن 25 آبان بر عهده خواهند داشت.
وی با اشاره به برنامه های فرهنگی این مسابقات، گفت: تشک های کشتی ظرف 2 تا سه روز آینده در سالن 25 آبان اصفهان پهن خواهد شد و مراسم خاصی که پوشش تصویری خواهد داشت نیز در این محل برگزار می شود.
به گفته مجیری، مراسم تجلیل از پیشکسوتان کشتی نیز در جریان برگزاری این رقابت ها در نظر گرفته شده است.
رئیس هیات کشتی استان اصفهان اضافه کرد: این مسابقات دارای یک پیام صلح است که ضمن ترجمه متن این پیام به زبان کشورهای حاضر در این جام، با یک شاخه گل در فرودگاه به اعضای تیم ها تقدیم می شود.
به گزارش ایرنا، سومین دوره کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان سال گذشته در مجارستان و با قهرمانی تیم سینا صنعت ایذه از ایران پایان یافت.
ت/6020 / 2093 ** خبرنگار: علیرضا حکیمیان ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال