رصد مهمترین اخبار شبکه های اجتماعی اصفهان (16 آذر)

قهرمانی تیم وزنه برداری ایران در دنیا، پیش بینی برف و باران برای 19 استان، باخت سنگین سپاهان در برابر استقلال و وضعیت قرمز آلودگی هوا در برخی نقاط اصفهان در زمره اخبار مورد توجه شبکه های اجتماعی اصفهان در 24 ساعت گذشته قرار داشت.

الف: اخبار ملی در فضای مجازی استان اصفهان:
*** قهرمانی تیم وزنه برداری ایران در رقابت های جهانی از مهمترین اخبار مورد توجه شبکه های اجتماعی بود. تیم ملی وزنه ‌برداری ایران برای نخستین بار در تاریخ قهرمان جهان شد. تیم ملی وزنه برداری کشورمان با 5 مدال طلا، 3 نشان نقره و 6 گردن آویز برنز و کسب 509 امتیاز برای نخستین بار قهرمان دنیا در رقابت‌های جهانی امریکا شد.
*** پیش بینی باران و برف برای 19 استان نیز از اخبار مورد توجه بود. سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای نسبت به بارش باران و برف در کشور و احتمال آبگرفتگی معابر در 19 استان برای روز پنجشنبه و جمعه این هفته هشدار داد.
*** پیروزی تیم فوتسال ایران در برابر روسیه دیگر خبر مورد توجه بود. تیم ملی فوتسال ایران در سومین دیدار خود در مسابقات فوتسال چهارجانبه، دروازه تیم ملی روسیه را گلباران کرد. در این بازی که چهارشنبه در سالن 25 آبان ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شد، تیم ایران در یک دیدار پر گل با نتیجه 4 بر صفر از سد تیم ملی روسیه گذشت.
*** اطلاعیه بانک پارسیان برای پرداخت مانده وجوه سپرده‌گذاران ثامن الحجج نیز از اخبار مورد توجه بود. به گفته برخی منابع خبری، بانک پارسیان اعلام کرده که سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج می توانند از 16 آذر با مراجعه به شعب این بانک تا 200 میلیون تومان از سپرده خود را دریافت کنند.

ب: اخبار محلی در فضای مجازی استان اصفهان:
*** وضعیت قرمز آلودگی هوا در برخی نقاط اصفهان از مهمترین اخبار محلی مورد توجه بود. کیفیت هوای کلانشهر اصفهان روز پنجشنبه در برخی مناطق همچون میدان امام حسین، بزرگراه خرازی و میدان احمد آباد در وضعیت قرمز و شرایط ناسالم برای عموم قرار گرفت.
*** باخت سنگین تیم سپاهان در برابر استقلال نیز از اخبار مورد توجه بود. تیم فوتبال استقلال تهران، نیم فصل نخست لیگ برتر باشگاه های ایران را با پیروزی قاطع سه بر صفر مقابل سپاهان اصفهان به پایان رساند. سپاهان در پایان نیم فصل نخست با 15 امتیاز در جایگاه نازل دوازدهم قرار گرفت.
*** 3 کشته و 27 مصدوم در حوادث رانندگی اصفهان نیز از اخبار مورد توجه بود. در 48 ساعت گذشته در نقاط مختلف استان اصفهان در حوادث رانندگی 27 تَن مصدوم و سه تَن نیز جان باخته اند.
گ/3011 / 6022 خبرنگار :آسیه معینی - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال