مسابقات دو صحرانوردی انتخابی تیم ملی در اصفهان برگزار می شود

اصفهان - ایرنا - رئیس هیات دو و میدانی استان اصفهان گفت: مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر ابریشم از توابع شهرستان فلاورجان اصفهان برگزار می شود.

عبدالرسول یزدی زاده روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا زمان برگزاری این رقابت ها را 29 آذرماه و محل برگزاری آن را در منطقه پیرامونی کارخانه سیمان اصفهان(حامی مالی مسابقات) شهر ابریشم از توابع شهرستان فلاورجان اصفهان اعلام کرد.
وی افزود: مسافت مسابقه برای رده نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به ترتیب 6، 8 و 10 کیلومتر خواهد بود.
رئیس هیات دو و میدانی استان اصفهان خاطرنشان کرد: در هر رده سنی چهار ورزشکار و یک مربی می تواند در این مسابقات حضور یابد و از استان اصفهان نیز که از امتیاز میزبانی برخوردار است، در هر رده سنی 2 تیم در این مسابقات شرکت خواهد کرد.
یزدی زاده تصریح کرد: زمان اعلام آمادگی تیم ها برای حضور در این رقابت ها تا 24 آذر خواهد بود.
وی همچنین اضافه کرد: نشست هم اندیشی رئیسان هیات های استانی دو و میدانی با مسئولان فدراسیون نیز یک روز پیش از مسابقات در اصفهان برگزار خواهد شد.
دو صحرانوردی یکی از انواع دو استقامت زیر مجموعه ورزش دو و میدانی است که در فضای آزاد و بر روی عوارض طبیعی زمین برگزار می‌شود.
این رقابت در مسافت‌های ۴ تا ۱۲ کیلومتری برگزار می‌ شود و مسیر آن شامل علفزار و زمین‌های خاکی، مناطق پوشیده از درخت، دشت ‌و تپه‌ هایی با شیب ملایم است.
شهر ابریشم از توابع شهرستان فلاورجان در 15 کیلومتری غرب اصفهان قرار دارد.
ت / 6020 / 6022 خبرنگار: علیرضا حکیمیان - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال