سه سینمای شهر اصفهان به حوزه هنری واگذار شد

اصفهان-ایرنا- سینماهای ساحل، خانواده و فلسطین شهر اصفهان از سوی بنیاد شهید به حوزه هنری استان اصفهان واگذار شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، رئیس این حوزه گفت: همزمان با نخستین روزهای فصل تابستان، این سینماها واگذار شد.
سید مهدی سیدین نیا افزود: سینما ساحل و خانواده جزو سینماهای در حال فعالیت است اما سینما فلسطین از چند سال قبل تعطیل شده بود.
وی ادامه داد: با واگذاری این سینماها به حوزه هنری، امیدواریم در آینده آنها را بهسازی و بازسازی کنیم تا مکانی مناسب برای استفاده خانواده ها و مخاطبین سینما ایجاد شود.
سیدین نیا تأکید کرد: خانواده ایرانی باید بتواند فیلم فرهنگی و مورد علاقه خود را در محیطی مناسب و آرامش بخش با بهترین امکانات در سینما ببیند.
وی همچنین با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در خصوص واگذاری سینماها به حوزه هنری خاطر نشان کرد: این سینماها در این چارچوب در اختیار حوزه هنری قرار گرفت.
سیدین نیا ابراز امیدواری کرد که دیگر سینماهای مشمول دستور مقام معظم رهبری نیز با همکاری مسئولان در شهر اصفهان و دیگر شهرها در اختیار حوزه هنری قرار گیرد تا مدیریت مدیریت یکپارچه و فرهنگی در سینماها برقرار شود.
مراکز استانی حوزه هنری نماینده منطقه ای و محلی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است و ماموریت دارند با ایجاد زمینه رشد استعداد های هنر اسلامی نسبت به تولید آثار فاخر هنری و ادبی برنامه ریزی و اقدام کنند.
حوزه هنری اصفهان پیش از این مالکیت سینما سپاهان اصفهان را در اختیار داشت.
ه.ا/ 6508

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال