شایعه خاموشی زمین دست آویزی صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی است

کاشان- یک محقق و دین پژوه، شایعه خاموشی و روزهای پایانی جهان را دست آویزی صهیونیستی برای انحراف افکار عمومی از برخی مسایل سیاسی مهم جهان دانست.

ˈعلی اکبر رائفی پورˈ روز چهارشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: اعلام پایان عمر جهان و آغاز نظم نوین جهانی باز هم ابزار مضحک حاشیه سازی شده که عده ای از آب گل آلود آن ماهی خود را بگیرند.
وی با اشاره به اینکه صهیونیست ها با طرح چنین مسایلی و ایجاد تشتت و سرگرم کردن اذهان عمومی، اهداف متعددی را دنبال می کنند، افزود: عباراتی مانند هم ترازی کیهان، خاموشی کامل سیاره و تغییر از بعد سوم به بعد صفر، بیشتر به دیالوگ های فیلم های خیالی هالیوودی شبیه بوده و بیانگر هیچ حقیقت علمی نیست.
این محقق و دین پژوه تاکید کرد: آنها سعی دارند، افکار عمومی را از سوریه بعنوان خط مقدم جبهه مقاومت منحرف کرده و با سوار کرن مردم جهان بر موج های واهی رسانه ای و تبلیغی، بستر آزمایشات اتمی جدید ایالات متحده آمریکا را فراهم کنند.
رائفی پور همچنین تصریح کرد: چنین بازیچه ای می تواند حربه خوبی برای مشغول کردن شهروندان غربی بر شایعه مرگ و نابودی جهان باشد تا با بحران های شدید اقتصادی خو گرفته و به درد بیچارگی و فقر راضی شوند.
این محقق و کارشناس مباحث مهدویت، با اشاره به اینکه مشابه چنین اتفاقی در سال 2000 میلادی نیز افتاد،بیان کرد: یکسال پس از مدتی تبلیغات صهیونیستی مبنی بر پایان عمر جهان در آن سال، صهیونیست ها ماجرای یازده سپتامبر را رقم زده و بهانه لشکر کشی به عراق و افغانستان را فراهم کردند.
رائفی پور افزود: دستگاه رسانه ای غرب و صهیونیزم جهانی همیشه برای سرپوش نهادن بر اشتباهات خود، اذهان عمومی را منحرف کرده و شایعاتی از این دست را باید از این رهگذر تحلیل کرد.
مدتی است ایملی با موضوع تاریکی سه روزه زمین در سطح وسیعی میان کاربران اینترنتی منتشر شده که در نظریه عجیب و ساختگی بیان شده؛ در روزهای پایانی سال 2012، زمین با همتراز قرار گرفتن با خورشید و مرکز کهکشان راه شیری، به مدت سه روز در تاریکی مطلق فرو رفته و سپس وارد بعد جدیدی از زمان خواهیم شد.
همچنین زمان این رخداد روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم یا سوم تا پنجم دی ماه سالجاری اعلام شده است.
1724/7431

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال