فرمانده انتظامی: بیش از 10 کیلوگرم مواد مخدر در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: با انهدام این باند 10 کیلو و 290 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و توقیف شد.

سرهنگ رضا اصلانی فر روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در راستای مبارزه با قاچاق مواد مخدر و سوداگران مرگ، ماموران مباره با مواد مخدر شهرستان با اشرافیت اطلاعاتی از فعالیت این باند توزیع مواد مخدر، انهدام آن در دستور کار قرار دادند.
وی ادامه داد: ماموران پلیس در عملیاتی غافلگیرکننده و هوشمندانه با شناسایی مسیر تردد و نوع خودروی اعضای این باند موفق به دستگیری سه عضو این باند شدند.
وی اضافه کرد: با دستگیری اعضای این باند، مواد مخدری که به طرز ماهرانه ای در این خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
اصلانی فر اضافه کرد: اعضای دستگیر شده این باند به همراه یک دستگاه خودروی توقیفی برای ادامه مراحل قانونی تحویل دستگاه قضائی شد.
وی با بیان اینکه مبارزه با سوداگران مرگ از اولویت های پلیس است گفت: مبارزه با این پدیده شوم و مقابله با قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر از راهبردهای نیروی انتظامی است.
اصلانی فر افزود: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در زمینه فعالیت باندهای توزیع مواد مخدر، مراتب را به سامانه 110 پلیس اطلاع دهند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
3077/7487

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال