فرمانده انتظامی: قطار جان کودک چهارساله را در مراغه گرفت

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از برخورد قطار مسافری تبریز - تهران با کودک چهار ساله در این شهرستان و جان باختن وی خبر داد.

سرهنگ رضا اصلانی فر روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی کسب خبری مبنی بر برخورد قطار با یک کودک در کیلومتر پنج مراغه به تهران، ماموران انتظامی، پلیس راه آهن و اورژانس به محل اعزام شدند.
وی ادامه داد: در این حادثه، کودک چهار ساله ای که در حریم راه آهن مشغول بازی بود بر اثر برخورد قطار دچار مصدومیت شدید شده بود و به رغم انتقال این کودک به بیمارستان، براثر شدت جراحات وارده جان باخت.
اصلانی فر با تاکید بر لزوم رعایت موازین ایمنی از سوی شهروندان افزود: ساکنان حریم راه آهن به هشدارهای ایمنی پلیس راه آهن توجه کرده و با حفظ حریم ریلی، از تردد و بازی کودکان در این مناطق پرهیز و جلوگیری کنند.
مدیر کل راه آهن آذربایجان نیز به ایرنا گفت: ساعت 8 و 25 دقیقه شب گذشته در مسیر تبریز به تهران بعد از خروجی ایستگاه مراغه کودکی 4 ساله به محدوده راه آهن وارد شده و با قطار برخورد کرد.
شاپور ارصلانی ادامه داد: این کودک بلافاصله به بیمارستان منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار می گیرد اما طبق پیگیری هایی که صبح امروز از بیمارستان داشتیم این کودک جان خود را از دست داد.
وی خاطرنشان کرد: محوطه راه آهن محوطه اختصاصی و دارای حریم است و قطار وقتی ترمز می کند 700 تا 1200 متر طول می کشد تا توقف کند.
به گزارش ایرنا، راه آهن شمالغرب کشور در مسیر تبریز به تهران از جنوب شهر و مناطق مسکونی مراغه عبور می کند.
شهرستان مراغه با حدود 263 هزار نفر جمعیت در 127 کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.
6120/3071/7487

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال