لیگ برتر فوتبال؛

12 امتیازی که تراکتورسازی در مصاف با ته جدولی ها از دست داد

تبریز - ایرنا - تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از مدعیان این فصل از رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران به رغم کسب برتری و نتایج مطلوب مقابل دیگر مدعیان، در مصاف با تیم های ته جدولی، همواره با مشکل مواجه بوده و در مصاف با این تیم ها 12 امتیاز سرنوشت ساز را به راحتی از دست داده است.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال تراکتورسازی تا پایان هفته بیست و پنجم و در مصاف با چهار تیم پایین جدول رده بندی و از مجموع هشت بازی رفت و برگشت، سه برد، 2 باخت، سه تساوی کسب و از 24 امتیاز این بازی ها تنها 12 امتیاز را به جمع امتیازات خود اضافه کرده است.
این در حالیست که رقبای تراکتورسازی در صدر جدول به مراتب عملکرد بهتری نسبت به تراکتورسازی در رویارویی با تیم های ته جدولی داشته اند به طوری که پرسپولیس از مجموع هشت بازی رفت و برگشت با این تیم ها با چهار برد و چهار تساوی 16 امتیاز، سپاهان با پنج برد و سه تساوی 18 امتیاز، پدیده با هفت برد و یک تساوی 22 امتیاز و استقلال از پنج بازی انجام داده و پنج برد 15 امتیاز کسب کرده اند.
همچنین تراکتورسازی از مجموع هفت بازی که با تیم های مدعی این فصل از رقابت ها انجام داده سه برد، یک باخت و سه تساوی داشته و از مجموع 21 امتیاز 12 امتیاز را به جمع امتیازاتش اضافه کرده و تنها 9 امتیاز از دست داده است که این اعداد و ارقام، عملکرد بهتر این تیم مقابل تیم های مدعی و ضعف آن مقابل تیم های ته جدولی را نشان می دهد
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در این فصل از رقابت ها در مصاف با تیم نفت مسجد سلیمان 2 امتیاز، نساجی چهار امتیاز، صنعت نفت آبادان سه امتیاز و سپید رود رشت سه امتیاز و در مجموع 12 امتیاز را از دست داده و در رویارویی با استقلال سه و سپاهان و پدیده هر کدام 2 و در تک بازی دور رفت با پرسپولیس در تهران نیز 2 امتیاز و در مجموع 9 امتیاز از دست داده است.
گل های زده این تیم در رویارویی با تیم های ته جدولی استقلال خوزستان، سپید رود رشت، نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان 10 گل بوده و هشت گل دریافت کرده، اما در مصاف با مدعیان پنج گل دریافت کرده و 6 گل به ثمر رسانده که نشان از خط دفاعی و دروازه شکننده تراکتورسازی مقابل تیم های ته جدولی دارد.
در فصل های گذشته لیگ برتر و زمانیکه تراکتورسازی خود را برای قهرمانی مهیا می کرد، این تیم باز با مشکل رویارویی با تیم های ته جدولی مواجه بود، به طوری که به عنوان مثال در فصل شانزدهم در مصاف با سه تیم قعرنشین جدول 9 امتیاز و در فصل پانزدهم هفت امتیاز مهم و حیاتی را از دست داد.
مجموعه باشگاه تراکتورسازی تبریز و در راس آن مالک و کادر فنی این تیم اگر سودای قهرمانی در سر دارند باید برای تمامی بازی ها و برتری در آنها برنامه داشته باشند و این مهم را در فوتبال فراموش نکنند که 'برای قهرمانی در لیگ برتر، باید تیم های ته جدولی را برد'.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که با 49 امتیاز از 25 بازی در رده دوم جدول جای گرفته، در ادامه رقابت ها به ترتیب در تبریز با پیکان، با ذوب آهن در اصفهان، با پرسپولیس و پارس جم در تبریز و در خوزستان با فولاد دیدار می کند.
دیدار سرنوشت ساز این تیم با پرسپولیس صدرنشین رقابت ها 11 اردیبهشت در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برگزار می شود.
3077/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال