امام جمعه تبریز: حضور جوانان در آیین اعتکاف ستودنی است

تبریز-ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تمجید از حضور جوانان در آیین های اعتکاف، گفت: این حضور که با نوروز مقارن شده است بسیار عالی و ستودنی است.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم در آیین اعتکاف مسجد جامع تبریز، حضور چشمگیر جوانان در مراسم اعتکاف را جلوه ای از رویش های انقلابی دانست و افزود: با وجود مقارن شدن ایام البیض با عید نوروز و لحظه تحویل سال، جوانان انقلابی همچنان با ایمان راسخ در مراسم اعتکاف حضور دارند.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط مقام رهبری، یادآوری کرد: این بیانیه منشور عملکردی انقلاب اسلامی در ادامه عمر با عزت و پرصلابت آن است و نباید آنرا یک پیام عادی تلقی کرد.
حجت الاسلام آل هاشم ادامه داد: در این راستا هر یک از هم وطنان باید در حد توان خود برای تحقق آرمان های گام دوم انقلاب اسلامی کوشا باشند.
وی با بیان اینکه جوانان بیش از سایر اقشار جامعه مورد خطاب رهبر انقلاب در بیانیه اخیر بوده اند، یادآوری کرد: با وجود ریزش هایی که در مسیر انقلاب رخ داده است اما شاهد رویش های بی نظیر جوانان در عرصه های گوناگون علمی، فرهنگی و ورزشی نیز هستیم.
حجت الاسلام آل هاشم گفت: حاکم بودن معنویت و موازین اخلاقی در جامعه اساسی ترین شرط تداوم موفقیت های انقلاب اسلامی است که جوانان و نوجوانان باید به این موضوع آگاهی کامل و کافی داشته باشند.
3038/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال