مهاجری: در بدترین زمان بازی گل خوردیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم ماشین سازی با اشاره به اهمیت بازی امروز در برابر پیکان و امتیاز آن، افزود: در بدترین موقعیت زمانی گل را دریافت کردیم و با وجودی که نیمه دوم تغییراتی را در تیم داشتیم نتوانستیم بازی را به تساوی بکشانیم.

به گزارش ایرنا، رضا مهاجری عصر جمعه در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل پیکان با اشاره به اینکه میل تیم ما برای برد کم شده بود، گفت: ما لیگ را خوب شروع کردیم اما بازیکنانم مقابل پیکان بازی را سهل گرفتند تا اینکه در بدترین جای ممکن ترمز تیم کشیده شد.
وی با افسوس از اینکه امتیاز بازی امروز را از دست دادیم، خاطرنشان کرد: شرایط پیکان و انگیزه بالای حریف، بازی ما را تحت تاثیر گذاشت.
سرمربی تیم سبزقباهای تبریز با بیان اینکه امروز نه خوب بودیم و نه بد، ادامه داد: با وجودی که به بازیکنان گفته بودیم که باید مراقب باشند، تک گل بازی را از روی ضربه ایستگاهی خوردیم و در ادامه نتوانستیم جبران کنیم.
وی عنوان کرد: در آخر بازی هم احساسی فشار آوردیم که نقطه اوجش پنالتی دقیقه 95 بود که متاسفانه از آن هم نتوانستیم استفاده کنیم و بازی را به تساوی بکشانیم.
مهاجری در خصوص استفاده نکردن از محسن یوسفی در این بازی گفت: یوسفی به دلیل اینکه مصدومیت سختی را گذرانده و در شرایط ایده آلی نیست، و از آنجایی که حضور وی در این بازی تاثیر زیادی نمی گذاشت از او استفاده نکردیم ولی مطمئن هستم در بازی های آتی می تواند کمک حال تیم باشد.
وی با تشکر از حضور و حمایت هواداران تیم ماشین سازی گفت: امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم بهتر نتیجه بگیریم و از شرمندگی هواداران تیم دربیاییم.
تیم ماشین سازی با شکست یک بر صفر مقابل پیکان تهران با 21 امتیاز در رده هشتم قرار گرفت و تیم پیکان با 19 امتیاز رده دهم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.
9853/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال