سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران:

پیکان برای بقا در لیگ برتر فوتبال می جنگد

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم پیکان تهران با بیان اینکه وضعیت لیگ برتر فوتبال به شکلی است که تیم‌ های بالای جدول برای قهرمانی و کسب سهمیه آسیا می ‌جنگند و تیم‌ های دیگر برای بقا، گفت: ما نیز برای حضور دوباره در لیگ برتر تلاش می کنیم.

به گزارش ایرنا، حسین فرکی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با ماشین سازی تبریز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پیش‌ بینی نتیجه سخت است و همه چیز در پایان بازی مشخص می ‌شود، افزود: امیدواریم مقابل ماشین ‌سازی بازی قابل قبولی نسبت به بازی های قبل انجام دهیم.
وی با ابراز خوشحالی از حضور دوباره خود در تبریز، خاطرنشان کرد: تیم‌هایی مانند ما و ماشین ‌سازی در میانه جدول تلاش می‌ کنند خود را به بالای جدول نزدیک کنند.
سرمربی تیم پیکان گفت: امیدوارم فردا یک بازی خیلی خوب را شاهد باشیم زیرا که ما با شناخت خوبی به مصاف حریف می‌ رویم و امیدواریم که دست پر به خانه برگردیم.
وی در مورد تیم فوتبال ماشین ‌سازی ادامه داد: تیم سبز قباهای تبریز از جمله تیم‌هایی است که خیلی خوب حمایت می ‌شود و یک تیم ریشه ‌دار است، آرزو می ‌کنیم چنین تیم‌هایی سالیان سال در لیگ برتر بمانند .
فرکی با بیان اینکه ما 4 بازی آخر ماشین ‌سازی را دیده‌ایم و با شناخت خوب از این تیم به میدان می‌ رویم، اضافه کرد: بازی فردا به نوعی 6 امتیازی به حساب می‌آید.
سرمربی تیم پیکان درباره شکست‌های پیاپی و تمام نشدنی تیمش گفت: این اتفاق ممکن است برای هر تیمی رخ دهد.
وی یادآوری کرد: پیکان زمانی هفت برد پیاپی داشت و آن زمان سوال می ‌شد چطور ممکن است این اتفاق بیافتد؟
وی اضافه کرد: ما باید تلاش کنیم شرایط تیم تغییر کند زیرا که تیم پیکان تیمی ریشه ‌دار و با ساختار خوبی است، اما نمی ‌توان با این بضاعت با تیم‌هایی که در بالای جدول قرار دارند، رقابت کرد.
به گزارش ایرنا، تیم پیکان با کسب 16 امتیاز در رده دوازدهم و تیم ماشین سازی با 21 امتیاز در رده هشتم جدول لیگ برتر فوتبال جام خلیج فارس قرار دارند.
دیدار تیم های ماشین سازی و پیکان تهران فردا جمعه از ساعت 15 و 30 دقیقه در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز آغاز می شود.
9853/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال