مالک تراکتورسازی: مردم آذربایجان پاسخ رسانه های حاشیه ساز را می دهند

تبریز-ایرنا- مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز با اشاره به تلاش های حاشیه ساز یکی از رسانه ها برای تیم فوتبال این باشگاه، گفت: مردم آذربایجان پاسخ چنین رسانه های حاشیه ساز و غضنفر صفت را می دهند.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا و به نقل از روابط عمومی این باشگاه، محمدرضا زنوزی مطلق با اشاره به اینکه پیشتر کسی را که خلل در کارهای تیم ‌های فوتبال تبریز ایجاد می کرد به عنوان غضنفر فوتبال معرفی کرده است، اعلام کرد: اکنون می خواهم دومین عامل را که مشکلاتی برای فوتبال استان درست می کند معرفی کنم.
وی با بیان اینکه یکی از پایگاه های خبری می خواهد با انتشار خبرهای کذب حاشیه سازی کند، اظهار داشت: این پایگاه خبری شرایطی را فراهم کرده است ‌که لازم نیست به فکر مسابقه و رقابت با رقبای خود باشیم بلکه باید مواظب باشیم این غضنفر رسانه فوتبال ما را به حاشیه نکشاند.
زنوزی مطلق گفت: من قدردان همه رسانه‌هایی هستم که به رسالت خود عمل می کنند و همکاری خوبی با باشگاه تراکتور دارند، اما فقط می‌خواهم به مردم آگاهی دهم که مطالب این پایگاه خبری کذب است و هدفی جز بازی رسانه ای با تراکتور ندارد.
وی ادامه داد: هواداران فهیم تراکتورسازی آگاه باشند این رسانه خاص حاشیه ساز به افراد خاصی وابسته است و قاطعانه می گویم اگر دست از این حاشیه ‌سازی‌ها بر ندارد، نامش را اعلام خواهم کرد تا مشخص شود به چه کسانی وابسته است و چه کسانی پشت پرده این هجمه ها هستند.
زنوزی مطلق اضافه کرد: نمی دانم در این شرایط به تیم‌های رقیب فکر کنیم یا به کسانی که احساس می کردیم یار ما هستند اما افسوس که گل به خودی می زنند.
وی خطاب به این پایگاه خبری گفت: روی صحبت من با همان غضنفر است، به جای اینکه در شادی مردم شریک شوید، می خواهید این پیروزی شیرین را به کام مردم تلخ نمایید، اما مطمئن باشید من این اجازه را به آنها نخواهم داد و مطمئن هستم که مردم آذربایجان خود جواب این رسانه را خواهند داد.
زنوزی مطلق با طرح این پرسش که شما به چه عنوانی خود را هوادار یا نماینده مردم می دانید؟ و چه کسی شما را نماینده مردم انتخاب کرده اند؟ اظهار داشت: ما کارهای خود را قانونی در ثبت شرکت انجام داده ایم، حال انتخاب ما کارمند باشد یا نباشد شما چرا باید به این حوزه ورود نمایید؟ شما چه سودی از این کار خود خواهید برد؟ و در این میان شما احتمالا کسانی را مدنظر داشتید تا مدیرعامل باشگاه شوند اما آنها انتخاب ما نبودند و این به مذاق شما خوش نیامده است که چنین حاشیه سازی می کنید.
مالک باشگاه تراکتورسازی با تاکید بر اینکه ما یک مجموعه خصوصی هستیم، یادآوری کرد: کلیه موارد قانونی را در انتخاب های خود رعایت می کنیم و بدون هیچ وابستگی مراحل اداری فعالیت ها را به صورت قانونی پیش می بریم.
به گزارش ایرنا اعتراض مالک باشگاه تراکتورسازی در مورد حاشیه سازی های یکی از پایگاه های خبری در مورد انتخاب مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی به عنوان مدیر این باشگاه است.
3038/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال