2 ووشو کار آذربایجان شرقی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

تبریز - ایرنا - رییس هیات ووشو آذربایجان شرقی گفت: 2 ووشو کار استان با کسب نشان نقره و برنز مسابقات قهرمان کشوری به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

عبدالعلی ابراهیمی شامگاه شنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به درخشش ووشوکاران استان افزود: مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی ووشو در رده سنی پایه در دو بخش ساندا و تالو با حضور 445 نفر ورزشکار در قالب 35 تیم از تمام استان های کشور از 23 تا 27 بهمن ماه به میزبانی شهر نجف آباد استان اصفهان برگزار شد.
وی اعلام کرد: از نمایندگان اعزامی آذربایجان شرقی به این مسابقات که متشکل از 15 نفر بودند، علی پور قاسمی ووشو کار نونهال آذربایجان شرقی با اجرای فرم 'گوئن شو' و عارف مهدیان ووشو کار نوجوان استان با اجرای فرم 'جین شو' به ترتیب موفق به کسب مدال نقره و برنز کسب کرده و به اردوی تیم ملی ووشو دعوت شدند.
در نتایج تیمی این مسابقات در مجموع 2 بخش ساندا و تالو، تیم اصفهان الف با کسب 8 مدال طلا، 4 نقره و 3 برنز، سکوی نخست را به خود اختصاص داد.
تیم زنجان با 5 مدال طلا، 5 نقره و یک برنز، نایب قهرمان و تیم تهران الف با 4 طلا، 2 نقره و یک برنز به مقام سوم بسنده کردند.
اردوی تیم ملی ووشو اواخر اردیبهشت ماه سال آتی برگزار خواهد شد و نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات آسیایی برونئی انتخاب می شوند.
9853/3071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال