لیکنز: بازیکنانم را تنها در صورت نیاز تعویض می کنم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به بازی رضایت بخش شاگردانش مقابل استقلال تهران گفت: تا نیازی نبینم، بازیکنم را تعویض نمی کنم و در بازی امروز نیز تعویض به دلیل کنترل وقت اضافه بازی بود.

به گزارش ایرنا، جرج لیکنز عصر جمعه پس از پیروزی تیمش مقابل استقلال تهران، در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور و حمایت 80 هزار هوادار پرشور تیمش، افزود: به رغم اینکه بازی خیلی سنگینی از 2 تیم شاهد بودیم، پیروزی بزرگی را کسب کردیم و این برد را با همه هواداران تراکتورسازی تقسیم می کنیم.
لیکنز یادآوری کرد: استقلال تیم خوبی و شفر مربی بزرگی است، ولی ما امروز نشان دادیم که تیم خیلی خوبی هستیم و همیشه در بازی‌های بزرگ، جزییات هستند که تاثیرگذارند و ما با آنالیز خوبی که داشتیم به موفقیت رسیدیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی در خصوص کیفیت بازی نیز گفت: بازی امروز با استقلال تهران از نظر تاکتیکی سطح بالایی داشت و به نظر من عبدالله ‌زاده بهترین بازیکن ما بود که در آخرین دقیقه به میدان آمد و حتی توپی به پایش برخورد نکرد.
وی در مورد احسان حاج ‌صفی یادآور شد: حاج صفی هفته گذشته اشتباهی داشت ولی امروز بهترین عملکرد ممکن را داشت.
لیکنز اضافه کرد: بازیکنان نباید احساساتی شوند و در صحنه هایی که اتفاق افتادن شان طبیعی است نباید با داور میدان تنش ایجاد کرد.
سرمربی تیم تراکتور تشریح کرد: انتظارات از این تیم زیاد است ولی تراکتور تاکنون به قهرمانی نرسیده است. وی ادامه داد: من در ترابوزان اسپور هم این تجربه را داشتم که فشار قهرمانی روی تیم بود؛ فراموش نکنیم که آقای زنوزی فقط 6 ماه است که این باشگاه را خریداری کرده و ما به زمان بیشتری نیاز داریم تا به سطح عالی برسیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال داشت بازی به تساوی و یا حتی باخت کشیده شود، گفت: ما جلوی تیم بزرگی مثل استقلال بازی داشتیم که حتی ممکن بود بازنده باشیم، اما به طور قطع دوست داشتیم گل‌های دوم، سوم و چهارم را هم بزنیم.
وی با شوخ طبعی ادامه داد: با مسی صحبت کرده ام تا سال بعد به تبریز بیاید و به تیم ما کمک کند و ما نباید به پیروزی با یک گل نگاه منفی‌ داشته باشیم.
لیکنز همچنین از برگزاری یک بازی تدارکاتی در هفته آتی خبر داد و گفت: برای آمادگی بازیکنان تیم که تا کنون فرصت بازی را بدست نیاورده اند، شانس بازی بدهیم.
تیم تراکتورسازی امروز با برد یک بر صفر مقابل تیم استقلال تهران و با کسب 33 امتیاز همچنان در رده چهارم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور باقی ماند و یکشنبه پنجم اسفند جاری مهمان تیم سایپا خواهد بود.
9853/5188

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال